"Зробив скромний внесок у мир". Одеський шахіст зіграв за Росію в матчі проти України

"Зробив скромний внесок у мир". Одеський шахіст зіграв за Росію в матчі проти України

"Зробив скромний внесок у мир". Одеський шахіст зіграв за Росію в матчі проти України УНІАН

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович зіграв в інтернет-матчі проти України. Він зізнався, що зробив це за гроші й навіть закликав колег брати з нього приклад, а кожного росіянина та українця – обійнятися.

27-річний спортсмен зіграв матч за Росію на інтернет-порталі Chess.com. Він похизувався, що свій матч проти України виграв і спробував пояснити свій вчинок. Слова Богдановича цитує Трибуна.

"Зіграв за Росію в сьогоднішньому матчі з Україною на Chess.com. Відповідаю тим, хто не розуміє, чому я грав за Росію. По-перше, мені за це задонатили (заплатили – ред.). Я роблю тільки те, що краще для бізнесу. Поки не було донатів, я чесно не грав ні за кого.

По-друге, я зараз перебуваю в Росії. Було б негарно, будучи гостем, виступати проти тих, хто влаштовує привітний прийом. Це просто повага.

І третє. Вважаю, що таким чином я зробив свій скромний внесок у мир між нашими країнами. Час уже нам схаменутися і зупинити цей розбрат. Можливо, якби кожен з нас всього по одному разу зіграв за Росію, то будь-який конфлікт вже був би вичерпаний.

Пропоную кожному українцю і кожному росіянину, хто це прочитає, написати в коментах "обіймашки" на знак нашої вічної дружби і братерства. Тільки так буде правильно. Тільки так буде добре", – написав Богданович.

Що відомо:

  • Станіслав Богданович у 2009-му отримав звання Міжнародного майстра з шахів, у 2017-му – титул гросмейстера.
  • У 2013 році став чемпіоном України зі швидких шахів.
  • У рейтингу Міжнародної організації шахістів посідає 396 сходинку.
Категорії