В Україні від COVID-19 принаймні однією дозою вакцинувались 87% освітян – Міносвіти

В Україні від COVID-19 принаймні однією дозою вакцинувались 87% освітян – Міносвіти

В Україні від COVID-19 принаймні однією дозою вакцинувались 87% освітян – Міносвіти
Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, фото: УНІАН

Станом на ранок 22 жовтня 87% українських освітян отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"87% працівників закладів загальної середньої освіти отримали принаймні одну дозу щеплення", – написав він на своєму Telegram-каналі.

За його словами, повністю від захворювання вакциновано майже 60% від загальної кількості освітян, або близько 380 тисяч людей. Зокрема, найвищий рівень повної вакцинації спостерігається у Луганській області (80%), Харківській (78%), Київській (73%); Черкаській (72%), Полтавській (72%) областях, а також у Києві (70%).

Водночас у школах трьох областей досі лишається велика кількість невакцинованих працівників освіти – на Рівненщині (22,5%), Волині (19,6%) та в Івано-Франківській області (18,5%).

Шкарлет додав, що за рекомендацією МОН деякі школи розпочали канікули раніше.

"Сьогодні їхня кількість становить 5 790", – повідомив міністр.

Він пояснив, що у регіонах, які потрапили до "червоної" зони, на канікулах або дистанційному навчанні знаходяться школи, які не досягли показника вакцинації у 100%. Найбільше таких закладів спостерігається у Запорізькій області (156 шкіл), а також на Дніпропетровщині (127) та на Донеччині (113).

"Як і раніше, прошу освітян не ігнорувати рекомендації МОЗ, головна з яких полягає в необхідності щеплення", – наголосив Шкарлет.

Що відомо

  • Протягом доби 21 жовтня COVID-19 був виявлений у 23 785 людей.
  • Із 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину, окрім Херсонщини, перейшли ще чотири області України. Шість областей залишаються в "жовтій" зоні карантину, 13 областей та місто Київ за показниками відповідають "помаранчевій" зоні.
  • Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що початок осінніх канікул у навчальних закладах України може бути перенесений із 25 на 18 жовтня через зростання захворюваності на COVID-19.
  • Міністерство освіти і науки звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією розпочати осінні канікули у закладах загальної середньої освіти з 18 жовтня.
  • 5 жовтня в Україні принаймні однією дозою вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 було щеплено 81% освітян.
  • У Національній академії наук України прогнозують, що у період з 20 до 26 жовтня середня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 на добу становитиме від 18 тисяч до майже 21 тисячі на добу.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні припаде на кінець жовтня – початок листопада.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок