"Мотор" обіграв бухарестське "Динамо" і вирвав другу перемогу в Лізі чемпіонів

"Мотор" обіграв бухарестське "Динамо" і вирвав другу перемогу в Лізі чемпіонів ehfcl

Українці перервали триматчеву серію поразок.

Український "Мотор" провів свій п'ятий матч у рамках гандбольної Ліги чемпіонів. Цього разу клуб із Запоріжжя приймав на домашній арені "Юність" одного зі своїх основних конкурентів за вихід у плей-оф - бухарестське "Динамо".

Напередодні гри команди-суперниці перебували на сусідніх позиціях у турнірній таблиці в групі В. "Динамо" посідало шосте, ще прохідне в зону плей-оф, місце, коли "Мотор" був сьомим. Обидві команди володіли двома очками, а також мали ідентичну історію виступів у цьому сезоні єврокубку - і бухарестський, і запорізький клуб стартували з перемоги, однак потім програли поспіль три зустрічі.

Уже на початку матчу суперники не давали один одному піти у відрив, випереджаючи одне одного максимум на одне чи два очки. Так, перший тайм завершився за рівного рахунку - 13:13. При цьому за кілька хвилин до кінця гості лідирували з мінімальною перевагою, однак "Мотор" зумів повернути статус-кво до протистояння.

У другому таймі запорізька команда реалізувала більше гольових моментів і створила гандикап у два м'ячі, який утримувала майже до кінця матчу. За десять хвилин до кінця "Мотор" розгубив цю перевагу, і зустріч знову повернулась до рівного рахунку - 22:22. Далі розпочались спражні "гойдалки", коли господарі майданчика повертались на позицію лідера, але суперники наздоганяли їх і знову вирівнювали хід зустрічі.

Зрештою, на останніх хвилинах протистояння "Мотор" вийшов уперед і втримав перевагу до фінальної сирени. Так, український клуб виграв свій другий матч у єврокубку. "Динамо", своє чергою, програло вже четвертий матч підряд.

Ліга чемпіонів. Група В. П'ятий тур

"Мотор" - "Динамо" - 28:27 (13:13; 15:14)