Бюджет-2022. Комітет розглянув пропозиції депутатів та рекомендує Раді їх підтримати

Бюджет-2022. Комітет розглянув пропозиції депутатів та рекомендує Раді їх підтримати

Бюджет-2022. Комітет розглянув пропозиції депутатів та рекомендує Раді їх підтримати
УНІАН

Комітет з питань бюджету у порядку спеціальної процедури рекомендував Раді підтримати за основу та в цілому проєкт постанови "Про висновки та пропозиції до проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік".

"Комітет з питань бюджету у порядку спеціальної процедури розглянув та схвалив проєкт постанови "Про висновки та пропозиції до проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік" та таблицю пропозицій до законопроєкту. За результатами розгляду Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти зазначену Постанову за основу та в цілому", — повідомили у пресцентрі Верховної ради.

Як пояснив керівник секретаріату фракції "Слуга народу" Тарас Мельничук, за парламентським регламентом, проєкт закону про державний бюджет на наступний рік вважається прийнятим у першому читанні, якщо буде прийнято в цілому проєкт постанови щодо висновків і пропозицій до законопроєкту, схвалені Радою висновки і пропозиції до законопроєкту набувають статусу бюджетних висновків Верховної Ради.

Що відомо

  • Кабінет міністрів затвердив проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Його пріоритети — охорона здоров'я, освіта, інфраструктура, цифровізація, безпека та оборона.

Читайте також

Яким буде бюджет-2022. Пояснив міністр фінансів

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок