Атрошенко допустив підвищення тарифів на опалення у Чернігові

Атрошенко допустив підвищення тарифів на опалення у Чернігові

Атрошенко допустив підвищення тарифів на опалення у Чернігові
ФОТО: Суспільне Чернігів

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко не виключає, що в місті підвищать тарифи на опалення. Про це він сказав 19 жовтня на нараді в міськраді.

«Поки що ми не будемо підіймати тарифи. Але подивимося як пройдемо наступні місяці: жовтень, листопад. Чи витримає бюджет міста за цими тарифами? Ми приблизно 140 мільйонів додаткових втрат понесемо», – сказав він.

За словами заступника міського голови Віктора Геращенка, бюджет міста через компенсацію різниці в тарифах може втратити близько 240 мільйонів гривень.

На це Владислав Атрошенко відповів так:

«Збитки на відшкодування різниці в тарифах сягають більше половини бюджету (розвитку, - ред..). Та ми розуміємо, що люди соціально не захищені і майже на межі виживання. Але я не виключаю цього кроку (підвищення тарифів, – ред.). Будемо рахувати з наших фізичних можливостей та побачимо як проходитиме цей опалювальний період. Ще у нас збільшилися платежі за електроенергію – більше 55 мільйонів гривень, це колосальна цифра».

Як сказав Владислав Атрошенко, нині він не може сказати, на скільки буде зростання.

Нагадаємо, на минулій нараді, яка відбулася 12 жовтня, Владислав Атрошенко заявив, що тарифи для населення піднімати не будуть. Тоді він казав, що різницю в тарифах (різницю між їх розміром і тим, що платитиме населення) покриватимуть з міського бюджету.

Зазначимо, раніше Владислав Атрошенко не підписав газовий меморандум між «НАК «Нафтогаз», Асоціацією міст України і Конгресом місцевих та регіональних влад при президентові щодо тарифів на тепло.

Деталі — у відео:

Читайте також:

Чи буде опалення: на Чернігівщині бюджетні організації мають укласти договори на постачання газу

На початок