У 2022 році продажі Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі — FT

У 2022 році продажі Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі — FT

У 2022 році продажі Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі — FT
AP

У 2022 році об’єму продажів антиковідних вакцин виробництва фармакологічних компаній Pfizer та Moderna виростуть майже вдвічі. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на аналітичний прогноз компанії Airfinity.

Згідно з цим прогнозом, у 2022 році компанії Pfizer та Moderna контролюватимуть три чверті не китайського ринку вакцин проти COVID-19. За прогнозами Airfinity, дохід компаній BioNTech/Pfizer та Moderna у 2022 році виростуть до 93.2 млрд доларів. З них 54.5 млрд доларів прибутку отримає компанія Pfizer, 38.7 млрд – компанія Moderna. Ці прогнози означають, що прибуток фармакологічних компаній виросте майже вдвічі у порівнянні з 2021 роком.

Читайте також: МОЗ розширить перелік професій, для яких вакцинація є обов’язковою

Також аналітики Airfinity передбачають, що вакцини виробництва AstraZeneca, Johnson&Johnson, Sputnik V та Novavax поділять між собою решту ринку.

Зростання попиту на вакцини очікується через централізовані закупки урядами розвинених країн. Очікується, що з 2022 року надійдуть замовлення загальним об’ємом у 10 млрд бустерних доз вакцин. З них лише 198 млн доз планується передати до менш заможних країн.

Що відомо

  • Виробник Pfizer / BioNTech подав до Європейського агентства з лікарських засобів заявку на дозвіл щеплення дітей у віці від 5 до 11 років. У своєму запиті виробник представив дані дослідження про використання вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech серед дітей у віці від 5 до 11 років. За даними виробників, дослідження продемонструвало "сильну імунну відповідь у цій групі дітей через місяць після другої дози".
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні почнуть вакцинувати підлітків після того, як щеплення проти коронавірусу зроблять 50-70% дорослого населення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок