Український боксер Шелестюк переміг нокаутом в першому бою за 20 місяців: відео

Український боксер Шелестюк переміг нокаутом в першому бою за 20 місяців: відео

Український боксер Шелестюк переміг нокаутом в першому бою за 20 місяців: відео

Тарас Шелестюк залишився непереможним.

35-річний український боксер Тарас Шелестюк (19-0, 11 КО) повернувся у професійний ринг уперше з січня 2020 року. Він провів свій перший бій за межами США, боксував у Мексиці в напівсередній ваговій категорії проти 22-річного місцевого боксера Рікардо Саласа Родрігеса (16-3, 11 КО).

Для обох бійців, попри різницю у віці, це був 19-й поєдинок у професійній кар'єрі. Бій був запланований на десять раундів, і практично зміг пройти усю дистанцію.

Шелестюк володів перевагою по ходу бою, у першій половині поєдинку він переважав суперника завдяки вищому рівню технічної майстерності. А ближче до кінця бою Тарас підвищив швидкість і почав більше атакувати.

На початку останнього десятого раунду Шелестюк відправив мексиканця на настил, але рефері заявив, що нокдауну не було. Утім, українець не скинув оберти і продовжив атакувати - на останніх секундах поєдинку рефері достроково зупинив його після комбінаційної атаки українця біля канатів і присудив перемогу Тарасу Шелестюку технічним нокаутом!

Відео технічного нокауту від Тараса Шелестюка

Для Тараса Шелестюка це 19-а перемога в 19-ти боях у професійному боксі. Він переміг нокаутом уперше з 2017 року, коли достроково здолав іншого мексиканця.

Що відомо

  • Шелестюк - бронзовий призер Олімпіади-2012, чемпіон світу серед аматорів у 2011 році та бронзовий призер чемпіонату Європи (2010).
  • Дебютував на профі-рингу 29 березня 2013 року. Тоді українець технічним нокаутом у першому раунді переміг американця Камаля Мугаммада.
На початок