"Кремінь" з Полтавщини поступився київській "Оболоні"

"Кремінь" з Полтавщини поступився київській "Оболоні" Оболонь-Бровар

15 жовтня команда з Кременчука "Кремінь" поступилась команді "Оболонь-Бровар". Рахунок матчу - 0:2. Про це стало відомо із трансляції на офіційному ютуб-каналі Першої Ліги. Гра відбулась в рамках 14-го туру Першої ліги з футболу.

Матч між цими командами за проханням клубу "Кремінь" перенесли до Києва на стадіон "Оболонь-арена". Це через ремонтні роботи на стадіоні в Кременчуці.

Загалом перед дванадцятим туром номінальні господарі перебували на дванадцятому місці Першої Ліги, маючи в своєму активі 13 очок. Столична "Оболонь-Бровар" - четверте місце місце і 24 очок.

Костянтин ЧернійПерша Ліга

На фото 18-й номер киян Костятин Черній, автор першого мяча у ворота кременчуківців.

Рахунок у матчі на 69-й хвилині відкрив футболіст гостей Костянтин Черній. А на 83-й хвилині Артур Мурза забив другий мяч у ворота кременчуківців.

За результатами гри команда з Полтавщини лишилась на дванадцятій позиції. А "Оболонь-Бровар" піднялась на друге місце.

У наступному турі "Кремінь" зіграє на виїзді проти луцької "Волині". А "Оболонь-Бровар" вдома прийматиме команду з Донеччини - краматорський "Авангард".

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх, – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.
  • Минулого сезону "Кремінь" посів передостаннє 15-тє місце в Першій Лізі. Клуб засновано в 1959 році. Останні два сезони команда грає в Першій Лізі.
  • «Оболонь-Бровар» із Києва минулий сезон Першої Ліги завершив на 8-му місці у турнірній таблиці. Клуб засновано в 2012 році. Останні сім сезонів команда грає в Першій Лізі.