"Шахтар" розгромив "Зорю" 6:1 та зрівнявся за очками із "Динамо" в УПЛ: турнірна таблиця ФК "Шахтар"

Кияни поки що утримують лідерство.

Донецький "Шахтар" завдав розгромної поразки "Зорі" у матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу. "Гірники" перемогли луганців з рахунком 6:1.

Матч "Шахтаря" та "Зорі" відкривав програму 11-го туру української Прем'єр-ліги. Та був першим для команд після міжнародної паузи - у складі команд вийшли лише два футболісти збірної України: Микола Матвієнко у "Гірників" та Сергій Булєца у луганців.

"Зоря" на матч виставила атакувальний склад: три номінальних форварди Захеді Шахаб, Алах'яр Саядманеш та Олександр Гладкий. Донеччани, натомість, вийшли із голкіпером Анатолієм Трубіним, захисником Валерієм Бондарем, а на вістрі атаки діяв бразилець Педріньйо.

Обидва тайми матчу "Шахтар" - "Зоря" виявилися результативними. "Гірники" швидко відкрили рахунок зусиллями Фернандо. А на 28 та 36 хвилинах Фернандо та Педріньйо обмінялися голами та результативними передачами між собою, збільшивши рахунок до 3:0.

Луганці ще до перерви втратили двох футболістів через травми. Поле покинули Віталій Вернидуб та Єгор Назарина, замість яких вийшли Максим Імереков та Денис Фаворов.

Після перерви "Шахтар" продовжував чинити тиск та забивати луганцям. Хоча перед цим пропустив гол від "Зорі" - точний удар на рахунку Олександра Гладкого.

Проте після голу форварда луганців "Гірники" відзначилися ще тричі - забили Тете та Данило Сікан. А у компенсований час Тете забив ще один гол, пробивши у ближній кут.

УПЛ. 11-й тур

"Шахтар" - "Зоря" 6:1

Голи: Фернандо, 11, 36, Педріньйо, 28, Тете, 71, 90+2, Сікан, 80 - Гладкий, 63

Це найбільша перемога "Шахтаря" над "Зорею" за останні шість років. У жовтні 2015-го луганці програли "Гірникам" з рахунком 1:7.

Після перемоги "Шахтар" зрівнявся із "Динамо" за набраними очками. Проте кияни свій матч 11-го туру ще не зіграли.

Турнірна таблиця УПЛ

1. "Шахтар" - 26 очки (11 матчів), різниця забитих/пропущених м'ячів - 23
  2. "Динамо" - 26 очок (10 матчів), 23
  3. "Ворскла" - 21 очко (10 матчів), 12
  4. "Заря" - 20 очок (11 матчів), 8
  5. "Дніпро-1" - 19 очок (10 матчів), 2
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів