В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"

В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"

В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"
Суспільне Карпати

Центр розвитку дітей "Янголи поруч" відкрили 15 жовтня в Івано-Франківську. Заклад заснували волонтери, які десять років їздили до дітей-сиріт з розвивальними програмами. Зараз вони запрошують дітей до себе, розповіла кореспондентці Суспільного директорка закладу Ореста Возняк.

За її словами, тут для дітей спеціалісти проводитимуть заняття з йоги, малювання, флористики, дизайну та англійської мови. Розташований центр розвитку дітей "Янголи поруч" на вулиці Дністровській, 22.

Ореста Возняк розповідає, що заклад волонтери відкрили для того, щоб у всіх дітей була можливість здобувати освіту та розвивати свої таланти незалежно від соціального статусу. Заняття для дітей пільгових категорій викладачі проводитимуть безкоштовно.

В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"
Відкриття Центру розвитку дітей "Янголи поруч". Суспільне Карпати

"Центр розвитку дітей "Янголи поруч" — це наше продовження тих добрих справ, які ми робили десять років як освітньо-благодійний проєкт "Янголи поруч". Можливо про нас знають. Ми при Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника мали великий колектив волонтерів, людей, які нас підтримували. І ми багато часу проводили з дітьми в різних навчальних закладах. Саме з дітьми, так званими "соціальними сиротами", — сказала Ореста Возняк. — Зараз ми акумулювали з командою всі наші сили для того, щоб допомагати дітям ще більше. Щоб бути таким місцем, куди діти можуть приходити та мати можливість бути постійно потрібними".

Відвідувати центр розвитку зможуть діти від трьох до 18 років. Молодші займатимуться у садочку. Зі старшими, окрім вивчення шкільних предметів, спеціалісти проводитимуть заняття з йоги, малювання, флористики, дизайну. Викладачка центру Христина Дирів розповідає, що навчатиме учнів виготовляти аксесуари та іграшки ручної роботи.

В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"
Для дітей працюватиме кілька секцій. Суспільне Карпати

"Я часто їздила з дітками в інтернати, вчила їх шити, робити щось своїми ручками. Вони можуть навчитися шити іграшки з фетру. Це — різні тваринки, те, що вони люблять. У більшості випадків стараємося підібрати аксесуари до пори року, наприклад, на осінь якісь листочки, віночки. Відповідно, взимку – щось до нового року, пасхальні вироби. Все під сезон", — сказала Христина Дирів.

Мама п’ятьох дітей Оксана Сокольська каже, що не може оплачувати для них заняття у секціях. Тому вважає важливою ініціативу волонтерів, які заснували центр "Янголи поруч".

В Івано-Франківську відкрили центр розвитку дітей "Янголи поруч"
Суспільне Карпати

"На мою думку, це є дуже добре. Є дітки, яких мама не може повести. А тут будуть займатися з дітками і малюванням, і англійською, і будуть заняття у фотоклубі. Для мене це дуже є добре. Моя Даринка, яка має вісім років, сьогодні, коли я йшла, казала: "Запиши мене на малювання". Найбільше, що вона хоче — це малювати. Я думаю, що для діток — це супер", — говорить Оксана Сокольська.

Центр розвитку дітей "Янголи поруч" працюватиме щодня, крім неділі. 18 жовтня, за словами директорки центру Орести Возняк, у закладі розпочнуться перші заняття.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок