Буковинські каратисти здобули дві "бронзи" на чемпіонаті Хорватії

Буковинські каратисти здобули дві "бронзи" на чемпіонаті Хорватії SportBuk

У Чернівці повернулись каратисти, які здобули дві бронзові медалі на чемпіонаті Хорватії. У змаганнях брали участь спортсмени з понад 20 країн.

Про це Суспільному повідомив тренер каратистів Олександр Лендел.

Бронзу здобула 14-річна каратистка Дарія Булай. Вона виступає в категорії +54 кілограми. Розпочала турнір з перемог над суперницями з Італії (6:0), Хорватії (2:0), Словенії (7:0) та Угорщини (4:0). Потім програла угорській спортсменці. У поєдинку за третє місце Дарія перемогла каратисту з Італії з рахунком – 6:0.

"Дарія є лідером у своїй ваговій категорії. Ми готуємось до чемпіонату України та Європи", — каже тренер.

Іншу бронзу отримав 15-річний Філіпп Лендел. Він змагався в категорії до 57 кілограмів. Розпочав бій з поєдинку з італійцем - (1:0) та Хорватії (5:3 та 4:0). Потім програв італійцю – 0:4. У фіналі каратист переміг спортсмена зі Словаччини з рахунком 1:0.

За словами тренера Олександра Лендела, Філіпп тренується лише рік після тривалої перерви. Останній раз він виступав, коли йому було сім років.

• У International Croatia Open взяли участь 1703 спортсмени з 233 клубів (21 країн). Учасники — кадети, юнаки, юніори та дорослі спортсмени. Чемпіонат відбувся 10 жовтня.

Під час гри вилучили тренера. Футбольний клуб "Буковина" зіграв внічию з вінницькою "Нивою"