Facebook запроваджує нові обмеження для протидії булінгу та сексуалізації

Facebook запроваджує нові обмеження для протидії булінгу та сексуалізації

Facebook запроваджує нові обмеження для протидії булінгу та сексуалізації
АР

Facebook оголосив про оновлення політики щодо цькування та утисків, сексуалізації та протидії харасменту.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Тепер у соцмережі будуть блокувати скоординовані зусилля масового переслідування, спрямовані на окремих осіб. Це стосується як масових повідомлень, так і коментарів.

"Наприклад, на жертв насильницьких трагедій або урядових дисидентів – навіть якщо сам вміст не порушує нашу політику. Ми також видалимо неприйнятні дописи, які вважатимуться масовим переслідуванням будь-якої особи, наприклад через прямі повідомлення у вхідних або коментарі до особистих профілів чи публікацій", – йдеться у тексті.

Також будуть видалятися акаунти, які цілеспрямовано займаються атаками на політичних діячів, які критикують владу, а також опозиціонерів загалом.

Також у Facebook будуть блокувати:

– профілі, сторінки, групи або заходи, присвячені сексуалізації та висміюванню будь-якого громадського діяча,

– принизливі, сексуалізовані фотошоп-зображення і малюнки,

– висміювання зовнішності.

"Крім того, ми видалимо небажані коментарі сексуального характеру і матеріали, що викликають сексуальні домагання", – поясняється у дописі.

Читайте також: Чому жінки мовчать про пережите насилля і чому суспільство звинувачує жертв. Пояснюють психологині
  • Увечері 4 жовтня користувачі соціальних мереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp повідомили про збій у їхній роботі. Окрім того, надійшли повідомлення про проблеми із роботою Twitter, Telegram, TikTok, сервісів Google та Amazon, музичного сервісу Spotify, стримінгового відеосервісу Netflix, телекомунікаційної компанії Virgin Media, а також низки інших сайтів та сервісів.
  • Пізніше, 8 жовтня, у Facebook знову виникли проблеми з серверами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок