"Донбас" переміг лідера групи в останньому турі хокейної Ліги чемпіонів, але не вийшов з неї: відео ХК "Донбас"

Шанси на прохід у плей-оф чемпіон України втратив ще до заключного туру.

Чинний чемпіон України з хокею "Донбас" здобув перемогу в останньому турі Ліги чемпіонів. У шостому матчі групового етапу донецька команда завдала поразки лідеру групи - австрійському "Клагенфурту".

"Донбас" проводив два заключні матчі у Лізі чемпіонів саме проти "Клагенфурта". У домашньому поєдинку донецька команда змогла відігратися з 0:3, але у підсумку зазнала поразки 3:4.

Перед заключним матчем "Донбас" вже не мав шансів на те, щоб вийти з групи. За підсумками п'ятого туру донеччани втратили математичні шанси на прохід у плей-оф.

Проте "Донбасу" вдалося здобути перемогу в заключному матчі групового етапу. Чемпіони України вийшли уперед на восьмій хвилині - після передачі Павла Мєдвєдєва відзначився Віталій Лялька.

"Клагенфурт" зміг зрівняти рахунок лише у другому періоді - словенець Рок Капель замкнув комбінацію своєї команди, відправивши шайбу у ворота "Донбасу". Однак чемпіону України вдалося забити вдруге і втримати переможний результат: за 5 хвилин до кінця основного часу донеччани скористалися чисельною більшістю, а Олегс Шишлянніков відзначився голом.

Хокей. Ліга чемпіонів, шостий тур

"Клагенфурт" (Австрія) - "Донбас" (Україна) 1:2

Відео матчу "Клагенфурт" - "Донбас"

У підсумку донеччани посіли третє місце в турнірній таблиці, випередивши данський "Рунгстед". У плей-оф Ліги чемпіонів пройшли "Клагенфурт" та "Руан".

Турнірна таблиця групи G

1. "Клагенфурт" (Австрія) - 13 очок, 5 перемог - 1 поразка; 19 закинутих шайб і 9 пропущені
  2. "Руан" (Франція) - 10 очок, 3-3, 15:14
  3. "Донбас" (Україна) - 8 очок, 2-4, 15:17
  4. "Рунгстед" (Данія) - 5 очок, 2-4, 13:22

• "Донбас" уперше в історії виступав у Лізі чемпіонів з хокею. Команда отримала wild card для участі в турнірі, хоча перед цим мала виступити у Континентальному кубку.
  • Виступи у єврокубках після вильоту "Донбасу" продовжить "Сокіл". Київська команда замість донеччан зіграє в Континентальному кубку і вже дізналась імена суперників.
  • У новому розіграші чемпіонату України з хокею "Донбас" йде на третьому місці (5 перемог і 2 поразки). При цьому команда зіграла на два матчі менше за лідера - "Сокіл" має 8 перемог і 1 поразку.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів