Дворазова призерка чемпіонатів світу з легкої атлетики знайдена мертвою у себе вдома АР

Спортсменці було 25 років.

Кенійську бігунку Агнес Тіроп знайшли мертвою в себе вдома в кенійському місті Ітен. Про це повідомляє Inside the Games.

Ще чотири тижні тому спортсменка бігла 10 000 метрів у рамках Валенсійського півмарафону й посіла друге місце, а у вересні їй взагалі вдалось побити світовий рекорд на цій дистанції на шосе. Вона показала час 30 хвилин і 1 секунда.

Однак життя Тіроп несподівано обірвалось. Наразі триває розслідування щодо її смерті в Ітені. За попередньою інформацією Athletics Kenya, бігунку знайшли вдома з численними ножовими пораненнями в животі. У повідомленні говориться про те, що їх "начебто наніс чоловік Тіроп".

"Кенія втратила перлину, яка була однією з тих гіганток, які надшвидко розвиваються на міжнародній арені. Дякуємо за її виступи, від яких було важко відвести очі. Ми молимось Богу, аби її родина та друзі залишались сильними в ці непрості часи", - зазначили в Athletics Kenya.

Тіроп померла у віці 25 років. 23-го жовтня 2021 року їй мало б виповнитись 26.

• Агнес Тіроп - 25-річна кенійська бігунка.
  • Дворазова бронзова призерка чемпіонату світу з бігу на 10 000 метрів (2017, 2019).
  • На своїх дебютних Олімпійських іграх-2020 Тіроп показала четвертий результат у забігу на 5 000 метрів.
  • У вересні 2021 року кенійка встановила світовий рекорд із шосейного бігу на 10 000 метрів на змаганнях виключно серед жінок у німецькому Герцогенаурасі. Вона подолала дистанцію за 30 хвилин і 1 секунду.
  • Останнім забігом Тіроп стала шосейна гонка на 10 000 метрів у Валенсії. Тоді вона фінішувала другою, а Калькідан Гезань із Бахрейну виграла змагання й оновила світовий рекорд. Вона показала результат 29 хвилин і 38 секунд.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів