Україна зіграла внічию із Боснією і Герцеговиною у передостанньому матчі відбору на ЧС-2022 AP

Шоста нічия українців у відборі.

Збірна України з футболу зіграла внічию із Боснією і Герцеговиною у відборі на чемпіонат світу-2022.

Україна та Боснія і Герцеговина підходили до очної зустрічі після того, як здобули перші перемоги у відборі на чемпіонат світу-2022. Українці здолали на виїзді Фінляндію, у той час, як боснійці - Казахстан.

Україна у порівнянні з попереднім матчем не зробила жодної зміни на гру проти Боснії і Герцеговини - на полі вийшли ті ж футболісти, що і проти Фінляндії.

Як і у попередньому матчі, українцям вдалося вийти уперед у стартові хвилини поєдинку. На 15-й хвилині простріл Віктора Циганкова замкнув Андрій Ярмоленко - 1:0.

Перший тайм також пройшов за значної кількості моментів біля воріт Боснії і Герцеговини. Українці часто виходили в контратаки, проте на стадії завершення атаки їм нічого не вдавалося.

Після перерви Боснія і Герцеговина частіше виходила в атаки на ворота України, хоча й тоді українцям вдавалося швидко переходити з оборони в атаку. Найреальніший момент забити мав Роман Яремчук, однак обвідний удар форварда збірної України виявився неточним, а згодом стало відомо, що у гравця був офсайд.

Боснії і Герцеговині вдалося зрівняти рахунок. На 77-й хвилині Ахмедходжич після комбінації боснійців у дотик відправив м'яча у дальній кут воріт.

Олександр Петраков вніс зміни у лінії атаки, змінивши Данила Сікана, Андрія Ярмоленка та Віктора Циганкова. Але вирвати перемогу українцям не вдалося - шоста нічия у відборі.

5. Казахстан - 3 очки (7), 5:12
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів