Прем'єр-ліга: Шахтар зазнав першої поразки в сезоні

Прем'єр-ліга: Шахтар зазнав першої поразки в сезоні Shakhtar Donetsk

Лідер турнірної таблиці футбольної Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" вперше в сезоні завершив матч поразкою. У неділю, 1 березня, гірники у матчі 20 туру в Полтаві поступилися місцевій "Ворсклі" з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цьому поєдинку був забитий у першому таймі. На 31-й хвилині після помилки захисників "Шахтаря" відзначився Руслан Степанюк.

Догравали матч господарі поля в меншості після вилучення на 84-й хвилині Олександра Скляра за друге попередження.

"Шахтар" матч з "Ворсклою" проводив без більшості гравців основи.

Інші матчі 20 туру завершилися так: Дніпро-1 – Динамо 3:1, Львів – Олександрія 1:1, Десна – Маріуполь 4:0, Колос – Карпати 2:1, Зоря – Олімпік 1:0.

Після 20 туру у "Шахтаря" залишається 53 очки. На другому місці "Зоря" (40), на третьому – "Динамо" (39). Далі розташувалися "Десна" (36) і "Олександрія" (34).

ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди