Еліна Світоліна на тайбрейку вирішального сету вирвала перемогу в матчі в Індіан-Веллсі: відео AP

Результат матчу.

Еліна Світоліна - єдина українська тенісистка, що дійшла до третього раунду турніру WTA1000 в Індіан-Веллсі. Усього на змаганнях стартували п'ятеро українок в одиночному розряді, але четверо вилетіли в першому та другому раундах.

Читйте також: Еліна Світоліна стартувала з перемоги на турнірі в Індіан-Веллсі та вийшла в третій раунд

Світоліна стартувала з другого кола, оскільки є четвертою сіяною, де здобула впевнену перемогу. У третьому раунді українка зустрілася з Сораною Кирстею - 31-річною румункою, №40 у світовому рейтингу. Тенісистки двічі зустрічалися у 2017 році: двічі перемагала Еліна у двох сетах.

Однак матч у Індіан-Веллсі зовсім не був схожим на попередні. Кирстя багато і впевнено атакувала, будувала свою гру через глибокі влучання майже в лінію. І саме вона виграла першу партію - 6:4.

Світоліна двічі у стартовому сеті вела з брейком, двічі моментально втрачала його, а за рахунку 5:4 на користь румунки - втратила свою подачу. Сорана з третього сетбола виграла партію.

У другому сеті румунка фактично не давала шансів на своїх подачах, лише одного разу вдалося Еліні зачепитися за гейм - українка за рахунку 1:1 заробила брейкпоінт, який змогла реалізувати. Цей брейк виявився єдиним у сеті - 6:4 на користь Світоліної, 1:1 за партіями.

Третій сет тенісистки грали 59 хвилин, переможниця визначилася лише на тайбрейку! Кирстя повела з брейком 4:2, але моментально зворотнім відповіла Еліна і відігралася - 4:4.

Тоді румунка виходила уперед 5:4 та 6:5, але Світоліна двічі брала свою подачу, щоб залишитися у грі.

На тайбрейку Еліна продовжила грати вкрай виважено, а румунка кілька разів помилилася в нескладних ситуаціях - це одразу вплинуло на перебіг подій. На тайбрейку Світоліна виграла з рахунком 7:3 і перемогла в матчі.

Матч тривав 2 години 33 хвилин, Еліна врятувалася і на тайбрейку у вирішальному сеті все-таки перемогла. Це її третій виграш у трьох матчах проти Кирсті.

За матч в Еліни - 27 віннерів та 37 невимушених помилок, у суперниці - 45 та 42 відповідно.

Відео матчу Світоліна - Кирстя

• WTA1000. Індіан-Веллс. Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 4) - Сорана Кирстя (Румунія, 32) 2:1 (4:6, 6:4, 7:6)

• Еліна Світоліна вийшла в четвертий раунд (1/8 фіналу) турніру в Індіан-Веллсі. У 2019 році українка грала на турнірі у півфіналі.
  • Наступна суперниця Світоліної - американка Джессіка Пегула.
  • Ця перемога залишає шанси Еліни поборотися за вихід на Підсумковий турнір: вона йде на 11-му місці.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів