У ВООЗ заявили, що невдовзі світ подолає 60% шляху в боротьбі з COVID-19

У ВООЗ заявили, що невдовзі світ подолає 60% шляху в боротьбі з COVID-19

У ВООЗ заявили, що невдовзі світ подолає 60% шляху в боротьбі з COVID-19
. з відкритих джерел

У ВООЗ заявили, що невдовзі людство здолає майже 60% шляху у боротьбі з пандемією COVID-19, але цей шлях можуть ускладнити поява нових штамів коронавірусу та інші несподівані перешкоди.

Про це повідомила головна наукова співробітниця Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Сумія Свамінатан в інтерв’ю швейцарській газеті SonntagsBlick.

"Я сподіваюся, що скоро ми подолаємо 60% маршруту (в боротьбі з вірусом – ред.). Але не виключено, що нам доведеться подолати чергову несподівану гору", – зазначила Свамінатан.

Вона не виключила появу нових варіантів штамів коронавірусу. Водночас експертка наголосила, що поліпшенню епідеміологічної ситуації сприятиме рівень вакцинації на рівні 70-80%.

"Чим більше ми миримося з цим станом справ, тим вищий ризик появи нових варіантів (корона вірусу – ред.). Ось чому ВООЗ закликає використовувати всі доступні дози вакцини для підвищення рівня вакцинації в усьому світі", – наголосила Свамінатан.

При цьому вона додала, що бустерні дози можна розглядати тільки тоді, коли всі були належним чином вакциновані.

Що відомо

  • Всесвітня організація охорони здоров'я планує поновити розслідування походження коронавірусу за допомогою нової групи вчених.
  • Наприкінці січня 2021 року група експертів ВООЗ, що вивчають походження коронавірусу, відвідала ринок морепродуктів у китайському місті Ухань.
  • У лютому місія ВООЗ оприлюднила перші результати розслідування щодо походження COVID-19.
  • Пандемія COVID-19 розпочалася в грудні 2019 року в китайському місті Ухань. Світова спільнота активно звинувачувала КНР у приховуванні справжніх масштабів епідемії та обставин її початку.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок