Вибори у США: Байден виграв праймеріз демократів у Південній Кароліні

Вибори у США: Байден виграв праймеріз демократів у Південній Кароліні

Вибори у США: Байден виграв праймеріз демократів у Південній Кароліні
. Facebook

Претендент у кандидати на посаду президента США від Демократичної партії Джо Байден здобув переконливу перемогу на первинних виборах (праймеріз) у штаті Південна Кароліна, повідомляє в неділю американський телеканал CNN.

На виборах, які відбулися в цьому штаті в суботу, він заручився підтримкою 48% виборців, тоді як його основний конкурент Берні Сандерс – 20%.

3 березня у США відбудеться так званий "супер-вівторок", коли первинні вибори відбудуться одночасно в 14 штатах.

Що відомо:

  • 23 лютого повідомлялося, що сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс лідирує у кокусах (партійних зборах) Демократичної партії у штаті Невада. Йому віддали 46,6% голосів. Раніше на кокусах в Айові переміг Піт Бутіджедж, а Берні Сандерс був на другому місці.
  • Цього року на номінацію від Демократичної партії претендує рекордна кількість кандидатів. На праймеріз в Алабамі зареєстровані 17 людей. В опитуваннях лідирують троє: ексвіце-президент Джо Байден, сенаторка від Массачусетса Елізабет Воррен і сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс.
  • Єдиного кандидата від демократів оберуть на партійному з'їзді, який відбудеться в липні. Вибори президента США заплановані на листопад.
На початок