Вибори у США: Берні Сандерс переміг на кокусах у Неваді

Вибори у США: Берні Сандерс переміг на кокусах у Неваді

Вибори у США: Берні Сандерс переміг на кокусах у Неваді
Facebook

Сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс лідирує у кокусах (партійних зборах) Демократичної партії у штаті Невада. Йому віддали 46,6% голосів. Про це повідомляє CNN.

На другому місці ексвіце-президент США Джо Байден — 19,2% голосів, на третьому — мер міста Саут-Бенд штату Індіана Піт Бутіджедж із 15,4% голосів, на четвертому — сенаторка від штату Массачусетс Елізабет Воррен з 10,3% голосів. Замикає п'ятірку сенаторка від штату Міннесота Емі Клобушар з 4,5% голосів.

Раніше на кокусах в Айові переміг Піт Бутіджедж, а Берні Сандерс був на другому місці.

За результатами праймериз у Нью-Гемпширі переміг Берні Сандерс. З невеликим відривом за ним іде Бутіджедж. А замикає п'ятірку Джо Байден.

Що відомо:

  • Напередодні Берні Сандерс назвав президента Росії "бандитом" і "автократом". Про це він заявив, коментуючи спроби Росії допомогти його президентській кампанії.
  • Цього року на номінацію від Демократичної партії претендує рекордна кількість кандидатів. На праймеріз в Алабамі зареєстровані 17 людей. В опитуваннях лідирують троє: ексвіце-президент Джо Байден, сенаторка від Массачусетса Елізабет Воррен і сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс.
На початок