Минулої доби на Івано-Франківщині рятувальники загасили 15 пожеж: що горіло

Минулої доби на Івано-Франківщині рятувальники загасили 15 пожеж: що горіло

Упродовж 9 жовтня на Івано-Франківщині рятувальники зареєстрували 15 випадків займань. Горіли господарські будівлі, сміття, автомобілі і суха трава. Про це Суспільне інформує управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Чотири рази за добу горіли приміщення. О 19:35 у селі Турка Коломийського району зайнявся дах господарської будівлі. Приблизно опівночі в селі Кукільники Івано-Франківського району горіла покрівля одноповерхового продуктового магазину на площі 100 м². О 03:53 у селі Стрільче Коломийського району вогонь охопив дах закинутого житлового будинку. Також приблизно о 5:30 у Калуші теж горіла покрівля старого дому, в якому ніхто не живе.

Двічі горіло сміття — вранці у селі Котиківка Коломийського району на сміттєзвалищі КП "Городенкажитлосервіс" та вночі в Івано-Франківську на вулиці Героїв УПА. Площа займання складала 150 м² та 2 м².

Також двічі пожежа виникала в відсіках автомобілів — приблизно о 10:00 у селі Князівське Калуського району загорівся моторний відсік авто, а о 18:35 у селі Грушка Івано-Франківського району зайнявся комбайн.

Минулої доби на Івано-Франківщині рятувальники загасили 15 пожеж: що горіло
У селі Грушка Івано-Франківського району зайнявся комбайн. Facebook/Держслужба з надзвичайних ситуацій

Також о 16:20 у Калуші горіла трансформаторна підстанція.

Дві пожежі минулої доби сталися у помешканнях людей. В обід у селі Крихівці Івано-Франківського району загорілася газова труба у приватному буднику. О 21:23 у селі Клубівці Івано-Франківського району зайнявся електричний лічильник на зовнішній стіні дому.

Чотири рази пожежники виїжджали гасити суху траву в селах Івано-Франківського району: о 15:38 в селі Олеша на площі 500 м², о 15: 40 у селі Козарі 200 м², о 16:00 у селі Новий Мартинів на площі 450 м², о 17:12 у селі Черніїв на площі 300 м².

Рятувальники нагадують, що за спалювання сухої трави та листя законом передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал із тяжкими наслідками для природи — п'ять років в'язниці.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок