Боснія та Герцоговина обіграла Казахстан і вийшла на друге місце в групі України відбору на ЧС-2022

Таблиця групи.

Жовтневі серія матчів відбору на чемпіонат світу-2022 у гррупі України розпочалася матчем між Казахстаном - Боснією та Герцоговиною. До цього матчу команди підійшли на передостанньому-останньому місці у групі, по 3 очки в активі (по три нічиї).

Матч у Боснії між цими командами закінчився драматичною нічиєю 2:2 - казахи зрівняли рахунок на 90+5 хвилині.

Утім, у матчі в Казахстані боснійці з перших хвилин почали контролювали ситуацію: у першому таймі 8 ударів проти одного. І ще у першому таймі гості відкрили рахунок: нападник Самір Превляк зіграв на випередження після подачу з флангу і головою забив гол, 1:0.

У другому таймі він ж подвоїв перевагу Боснії та Герцоговини: знову подача з правого флангу, Едін Джеко не встиг на пас, а на дальній штанзі Превляк підібрав м'яч, прийняв і пробив повз воротаря, 2:0. До цього голу боснійці не реалізували ще кілька небезпечних моментів.

Наприкінці матчу Казахстан почав атакувати і навіть одного разу забив, але з порушенням правил. Як наслідок, перемога Боснії - 2:0.

Це перша перемога для Боснії та Герцоговини у цьому відборі та перша за більш ніж 690 днів! В офіційних матчах боснійці не перемагали упродовж останніх 11 поєдинків.

5. Казахстан - 3 очки (6), 5:9

• У наступному турі Боснія та Герцоговина зіграє у Львові проти України, а Казахстан прийме вдома Фінляндію.
  • На чемпіонат світу автоматично вийде переможець групи, а друге місце - у плей-оф раунд.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів