Склали адмінпротокол: на Черкащині чоловік застрелив самку оленя

Склали адмінпротокол: на Черкащині чоловік застрелив самку оленя

Склали адмінпротокол: на Черкащині чоловік застрелив самку оленя
Обласне управління лісового та мисливського господарства

Поблизу лісу на Золотоніщині впіймали чоловіка, який застрелив самку оленя. Про це розповіла Суспільному речниця Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Сегеда.

За словами речниці надзвичайна подія сталася 6 жовтня:

"У вечірній час єгер мисливського господарства почув постріл з нарізної зброї поблизу села Домантове Золотоніського району. А під час зупинки автомобіля, що рухався з місця пострілу,  у чоловіка виявили зброю", розповіла Наталія Сегеда.

На місце події викликали мисливствознавця Золотоніського держлісгоспу, рейдову групу обласного управління та наряд поліції. З’ясували, що чоловік застрелив самку оленя плямистого і сховав її в лісі.

На Черкащині браконьєр вбив самку оленя плямистого

На браконьєра склали протокол за ч. 2 ст. 85Порушення правил використання об'єктів тваринного світу.  Кодексу України про адміністративні правопорушення, додала речниця:

"За рішенням суду дане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування оленя плямистого у розмірі 50 тисяч гривень".

Тобто за рішенням суду чоловік сплатить від 1 200 до 2 040 гривень штрафу та відшкодує збитки у розмірі 50 тисяч гривень.

Що відомо

У Черкаській області функціонує 55 мисливських господарств, із них чотири підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців, розповіли Суспільному в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок