За місяць сезону полювання на Черкащині виявили понад сімдесят мисливців-порушників

За місяць сезону полювання на Черкащині виявили понад сімдесят мисливців-порушників

За місяць сезону полювання на Черкащині виявили понад сімдесят мисливців-порушників
Фото: Управління лісового та мисливського господарства

За місяць сезону полювання на пернату дичину, Черкащині виявили понад сімдесят мисливців-порушників. Про це Суспільному повідомила речниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Сегеда.

Із початку мисливського сезону склали 103 протоколи на порушників правил полювання, із них 71 протокол – від початку сезону полювання на пернату дичинуСезон полювання на пернату дичину стартував сьомого серпня. .

За словами завідувача сектору мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, у держлісгоспах області  працює 34 рейдові бригади.

"Порушення, які найчастіше виявляють  при перевірках, – це полювання без документів, а також полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, зокрема: полювання з під’їзду на автомототранспорті та на плавучих засобах з двигуном що працює. Це порушення статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»", – зазначив Володимир Рибалка.

Що відомо

  • Сезон полювання на пернату дичину триватиме до 26 грудня 2021 року. Днями полювання встановлено  середу, суботу та неділю.
  • Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів.
  • Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

На початок