45 педагогів Хмельницької громади взяли участь у спортивно-туристичних змаганнях

45 педагогів Хмельницької громади взяли участь у спортивно-туристичних змаганнях

45 педагогів Хмельницької громади взяли участь у спортивно-туристичних змаганнях
Фото: Суспільне

45 вчителів взяли участь у туристично-спортивних змаганнях серед педагогів Хмельницької територіальної громади. Директорка Хмельницького міського центру туризму та краєзнавства Леся Стебло каже: у змаганнях на час розпалювали вогнище, ставили намети, по карті орієнтувалися на місцевості, за допомогою мотузки долали перешкоди. Подібні спортивні заходи проводилися вперше, додає Леся Стебло.

Вчитель фізичної культури Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 Микола Садовий подолав яр за допомогою підвішеної мотузки. Розповідає: "Звичайно, труднощі були. Дуже хороша рухова активність: на канатах, на цих колодах потрібно рівновагу ловити".

Вчителька початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 Ірина Марчук ділиться емоціями від змагань: "Це радість. По-перше, перебувати на природі, по-друге, отримати нових друзів, нові емоції, нові відчуття. Дізнатися щось цікаве, нове". Ірина переконана: у спортивному орієнтуванні потрібно грамотно читати карту, щоб розуміти всі позначки.

Індивідуальна смуга перешкод відбувається на п'яти етапах, розповідає головний суддя змагань, завідувачка туристично-спортивним відділом Хмельницького міського центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Ірина Мельник: "Перший етап - це паралельні мотузки, де учасник має подолати етап від точки А в точку Б. Другий етап - це траверс схилу, тобто, подолати такі певні локації. Третій етап - це колода. Четвертий етап - це жердини. Треба вміти пройти заболочену ділянку". За її словами, крім смуги перешкод, педагоги брали участь у конкурсах на розпалювання вогнища, встановлювання намету, в’язанні вузлів, топографії.

У туристично-спортивних змаганнях брали участь педагоги зі шкіл та професійно-технічних училищ Хмельницької тергромади, каже Леся Стебло. За її словами, змагання триватимуть два дні поряд з дитячим табором "Чайка", що в селі Головчинці Хмельницького району.

Читайте також

У Хмельницькому НВО №1 відновили навчання. Стафілокок у персоналу вилікували

На початок