Два голи протягом трьох хвилин: МФК "Миколаїв" переміг "Вовчанськ"

Два голи протягом трьох хвилин: МФК "Миколаїв" переміг "Вовчанськ" Фото: Суспільне Миколаїв

Шостого жовтня у 12-му турі Другої ліги групи "Б" з футболу "Миколаїв" на власному полі переграв "Вовчанськ".

Початок зустрічі залишився за господарями, які грали у білій формі. На дев'ятій хвилині після вкидання м’яча з-за бокової лінії, капітан "корабелів" Сергій Кравченко ударом з меж штрафного майданчика влучив у стійку воріт.

Два голи протягом трьох хвилин: МФК "Миколаїв" переміг "Вовчанськ"Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

Початок зустрічі залишився за господарями, які грали у білій формі

На 18-й хвилині "корабели" заробили штрафний удар біля воріт "Вовчанська". Втім, після навісної передачі від захисника "Миколаєва" Станіслава Нечипоренка, м’яч пролетів повз ворота.

"Миколаїв" проти "Вовчанська"

Наприкінці першої половини гри, гравці "Миколаєва" заробили стандартне положення. Після передачі від захисника Станіслава Нечипоренка, у межах штрафного майданчика нападник господарів Владислав Жавко пробив повз рамку.

У другому таймі на 63-й хвилині гравці "Вовчанська" мали нагоду відкрити рахунок у матчі, втім нападник гостей Дмитро Пентелейчук пробив вище воріт.

Гравці "Вовчанська" мали нагоду відкрити рахунок

У середині другої половини гри після подачі з кутового від господарів, у власному штрафному майданчику рукою зіграв захисник "Вовчанська" Євгеній Радченко. Стандартне положення з 11-метрів реалізував капітан команди Сергій Кравченко – 1:0.

На 71-й хвилині Сергій Кравченко зробив дубль. Після навісної передачі з правого флангу гравець "корабелів" Данило Фальковський пробив головою з близької відстані, втім голкіпер гостей Денис Дьяков парирував удар, але першим на добиванні був капітан господарів.

Рахунок – 2:0

У підсумку арбітр зустрічі зафіксував кінцевий рахунок – 2:0 на користь "Миколаєва".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.