Футболісти СК "Полтава" перемогли "Тростянець" з Сумщини

. СК "Полтава"

6 жовтня матч Другої Ліги 12-го туру між клубами "Полтава" і "Тростянець" завершився перемогою полтавців - 2:0. Гра відбулась на стадіоні "Локомотив" у Полтаві. Про це стало відомо з трансляції на офіційному Youtube-каналі клубу.

Рахунок гравці «Полтави» відкрили у першому таймі – на 12-й хвилині після подачі з кутового забив Дмитро Щербак. Ще один гол на рахунку футболіста «Полтави» Миколи Бужина. Він відзначився на 84-й хвилині. Це перша перемога полтавців в останніх п'яти матчах.

Наступний матч «Полтава» зіграє на виїзді проти футбольного клубу «Реал-Фарма» із Одеси, а «Тростянець» на власному полі проти маріупольського «Яруду».