"Люди пізно звертаються". Директор департаменту охорони здоров’я Франківщини про ситуацію з COVID-19

"Люди пізно звертаються". Директор департаменту охорони здоров’я Франківщини про ситуацію з COVID-19

"Люди пізно звертаються". Директор департаменту охорони здоров’я Франківщини про ситуацію з COVID-19
Суспільне Карпати

Зростання летальності серед пацієнтів, які хворіють на COVID-19, пов’язане із важким перебігом хвороби. Про це Суспільному розповів директор департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Дмитренко. Крім того, хворі пізно звертаються за медичною допомогою.

"Дійсно, сьогодні у нас є антирекорд. У нас смертність збільшується, люди пізно звертаються із супутніми патологіями. Тому люди після 60 років обов’язково мають вакцинуватися", — каже Ігор Дмитренко.

За його словами, найбільша летальність від недуги — в Івано-Франківській громаді, адже тут найбільше пацієнтів перебуває у лікарнях. Станом на 6 жовтня завантаженість ліжок хворими на COVID-19 в області становить понад 62%.

"У нас було 11 медзакладів для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. За минулий тиждень ми ще перепрофілювали три лікарні. Пацієнти хворіють, вірус активний і агресивніший у цій хвилі, ніж у попередніх. Кількість хворих збільшується кожного дня", — сказав Ігор Дмитренко.

Директор департаменту охорони здоров’я говорить, попри те, що показники збільшуються, в департаменті сподіваються, що область не потрапить у помаранчеву карантинну зону. За його словами, кількість занедужалих перебуває у межах норми, медики розгортають додаткові ліжка та намагаються стабілізувати ситуацію із захворюваністю.

Що відомо

  • За минулу добу на Івано-Франківщині медики зафіксували 11 летальних випадків з діагнозом "коронавірусна інфекція"
  • Завантаженість ліжок пацієнтами, які хворі на коронавірусну інфекцію, у лікарнях Івано-Франківщини складає 59,4%
  • В Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні майже вдвічі зросла кількість дітей, хворих на коронавірусну інфекцію, у порівнянні з минулим тижнем

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок