Уряд дозволив видавати довгострокові візи на підставі запрошення на навчання

Уряд дозволив видавати довгострокові візи на підставі запрошення на навчання

Уряд дозволив видавати довгострокові візи на підставі запрошення на навчання
АР

Кабінет міністрів дозволив видавати довгострокові візи для в'їзду на територію України іноземцям, які мають електронне запрошення на навчання або стажування від українських навчальних закладів.

Зокрема, уряд додав запрошення від університету до списку документів, один з яких подається для оформлення довгострокової візи.

Як зазначено у пояснювальній записці до документа, зміни запропоновано на виконання плану заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів до 2025 року.

"Прийняття постанови дозволить забезпечити запровадження оформлення іноземним студентам віз з метою навчання (стажування) за удосконаленою процедурою на підставі погоджених з компетентними органами електронних запрошень у рамках функціонування Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти", — йдеться у документі.

Що відомо

  • Міністерство освіти та науки підбило підсумки вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Найбільше заяв вступники подали на спеціальності "Філологія", "Право", "Комп'ютерні науки", "Менеджмент", "Середня освіта", "Інженерія програмного забезпечення", "Журналістика", "Психологія", "Економіка" та "Маркетинг".
  • У 2020 році МОН зареєструвало понад один мільйон електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для отримання ступеня бакалавра й магістра на основі повної загальної середньої освіти. Найпопулярнішими спеціальностями виявилися право, менеджмент і філологія.
  • Найпопулярнішими предметами зовнішнього незалежного оцінювання-2021 стали українська мова і література, історія України та математика. Останній предмет не слали близько 32% абітурієнтів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок