Посли G7 закликали ухвалити закон про СБУ без подальших поправок

Посли G7 закликали ухвалити закон про СБУ без подальших поправок

Посли G7 закликали ухвалити закон про СБУ без подальших поправок
. СБУ

Посли країн "Великої сімки" закликали Верховну раду ухвалити законопроєкт про Службу безпеки без внесення подальших поправок.

Про це йдеться у дописі, оприлюдненому в офіційному Twitter місії послів G7 щодо реформ в Україні.

"Посли G7 ще раз наголошують на важливості якнайшвидшого прийняття Верховною радою закону про СБУ без внесення подальших правок", – йдеться у тексті допису.

Посли наголосили що якщо законопроєкт у нинішній редакції буде успішно реалізовано, він стане основою для перетворення СБУ на сучасну службу безпеки, що сприяє зміцненню безпеки та процвітанню України.

У березні Міжнародна дорадча група за участі представників ЄС, НАТО та США підтримала зміни до оновленого проєкту закону Службу безпеки України.

Що відомо

  • Законопроєкт №3196 щодо реформи СБУ був зареєстрований у парламенті 10 березня 2020 р. Його ініціатором виступив Президент України Володимир Зеленський.
  • Законопроєкт спрямовано на підвищення інституційної спроможності СБУ із забезпечення державної безпеки та приведення законодавства, що регулює її діяльність, у відповідність із сучасними викликами та загрозами державній безпеці України, яким повинна протидіяти служба, а також стратегічними та концептуальними документами з питань розвитку сектору безпеки і оборони.
  • 28 січня 2021 року Верховна рада прийняла за основу законопроєкт про удосконалення діяльності Служби безпеки України. Надалі роботу над правками законопроєкту продовжили у профільному комітеті.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок