Україна виграла першу медаль на чемпіонаті світу з боротьби

Україна виграла першу медаль на чемпіонаті світу з боротьби uww.org

І єдину у вільній боротьбі.

Збірна України змогла завоювати першу нагороду на чемпіонаті світу-2021 з боротьби. Сталося це в четвертий змагальний день у чоловічій вільній боротьбі.

Дебютну нагороду для України завоював 24-річний одесит Магомед Закарієв у ваговій категорії до 97-и кг. Він пройшов до півфіналу, де програв майбутньому чемпіону, після чого зміг перемогти у сутичці за "бронзу".

Для Закарієва - це дебютний дорослий чемпіонат світу в кар'єрі. Він також здобував нагороди на світовій першості серед юніорів, але у пляжній боротьбі.

Шлях на чемпіонаті світу для Магомеда розпочався з 1/8 фіналу, де він переміг представника Коста Рики. В 1/4 фіналу українець зміг вибити віцечемпіона Європи-2021, турка Сулеймана Караденіза - 6:3.

• Відео сутички Закарієва в 1/4 фіналу

У півфіналі Закарієв поступився дворазовому олімпійському чемпіону, Абдулрашиду Садулаєву з РФБ, а в сутичці за "бронзу" дотиснув Александра Гуштина з Білорусі - 9:3.

Для Закарієва - це перша медаль на рівні чемпіонату світу. Для України - сьома в історії "бронза" саме у ваговій категорії до 97-и кг на чемпіонатах світу.

Як виступила Україна на чемпіонаті світу з вільної боротьби

• Медаль Закарієва - єдина для України саме у вільній боротьбі. На чемпіонаті світу-2019 Україна також здобула тільки одну "бронзу" у вільній боротьбі.
  • Крім Закарієва до сутичок за медалі дійшов Андрій Власов (вага до 92 кг), але він поступився у бронзовому поєдинку.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів