Суспільне оголосило 12 фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021

Суспільне оголосило 12 фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021

Суспільне оголосило 12 фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021

До фіналу увійшло 12 учасників зі 118 охочих, які подали заявки на участь у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021.

У фінал потрапили вісім учасників з авторськими піснями та четверо учасників, які переспівали пісні попередніх учасників Дитячого Євробачення.

 1. Арсеній Грищенко
 2. Анастасія Дорошенко (Nana Do)
 3. Дарина Зінченко
 4. Каріна Корнута
 5. Дарина Кривенко
 6. Анжеліна Макфарлейн (RREALINA)
 7. Вероніка Морська
 8. Єлизавета Петрук
 9. Дар’я Реброва
 10. Софія Скварук
 11. Марія Ткачук
 12. Олена Усенко (Ellen Usenko)

Читайте також: UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у Парижі

 • Арсеній Грищенко увійшов до складу фіналістів Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 з авторською піснею "Redemption". Арсенію 12 років, він живе у Києві. З п’яти років навчається у Школі естрадного виконавства "Dream School". Був лауреатом та учасником багатьох пісенних конкурсів і фестивалів.
 • Анастасія Дорошенко (Nana Do) стала фіналісткою з авторською піснею "Світ надлюдей". 12-річна Анастасія мешкає в Києві. З другого класу займається в музичній школі ім. І. Шамо за спеціальністю вокал та фортепіано, також у вокальній студії Katapulta Art Music School.
 • Дарина Зінченко увійшла до переліку фіналістів з піснею "Почни з себе", яку виконала у 2015 році представниця України на Дитячому Євробаченні Анна Трінчер. 13-річна Дарина займається вокалом з 4-х років, захоплюється народним та естрадним співом і грою на фортепіано. Брала участь у багатьох пісенних конкурсах.
 • Каріна Корнута потрапила у фінал з тією ж піснею Анни Трінчер "Почни з себе". 14-річна Каріна живе в Ужгороді. Дівчина спробувала себе в багатьох видах творчості та спорту. Є лауреаткою багатьох фестивалів та конкурсів вокалу та гри на скрипці. Учасниця світового дитячого хору Music Camp International.
 • Дарина Кривенко потрапила до фіналу з авторською піснею "Коси-хмарочоси". 14-річна Дарина живе в Києві. Вона неодноразово ставала лауреаткою всеукраїнських вокальних конкурсів. Грає на фортепіано та ударних, а також займається художньою гімнастикою.
 • Анжеліна Макфарлейн (RREALINA) стала фіналісткою з авторською піснею Angel of light. 14-річна співачка є лауреаткою пісенних конкурсів, фіналістка минулорічного Нацвідбору на Дитяче Євробачення.
 • Вероніка Морська стала фіналісткою Нацвідбору з народною піснею "Шум". 10-річна Вероніка живе у місті Біла Церква. Дівчинка є солісткою народного ансамблю "Співограй". Лауреатка багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів.
 • Єлизавета Петрук потрапила до фіналу з піснею "The Spirit of Music" Софії Іванько, з якою Софія представляла Україну у 2019 році на Дитячому Євробаченні. 14-річна Єлизавета живе у селищі Гостомель. З 11 років займається вокалом у студії Golden Voice. Неодноразова володарка гран-прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.
 • Дар’я Реброва стала фіналісткою Нацвідбору з авторською піснею "Make Me Happy". 12-річна Дар’я навчається естрадного співу, грі на фортепіано та театрального мистецтва у мистецькій школі Краматорська. Здобула чимало перемог на різноманітних конкурсах.
 • Софія Скварук потрапила до фіналу Нацвідбору Дитячого Євробачення-2021 з авторською піснею "Golden Time". 14-річна Софія живе у Рівному. Пише пісні з 8 років. Переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
 • Марія Ткачук стала фіналісткою з авторською піснею "Пазли світу". 13-річна мешканка села Гатне біля Києва займається вокалом, фортепіано, грою на ударних інструментах. У 10 років написала першу авторську пісню, в 12 — провела перший сольний концерт. Має багато нагород міжнародних та всеукраїнських конкурсів.
 • Олена Усенко стала фіналісткою з авторською піснею "Важіль". Олені 14 років, живе у місті Біла Церква. Навчається у Katapulta art music school. Минулого року брала участь у Нацвідборі Дитячого Євробачення й потрапила у фінал.

Загалом на участь у Нацвідборі на Дитяче Євробачення-2021 надійшло 118 заявок, які були опрацьовані відповідно до умов Положення.

Переможця Національного відбору на Дитяче Євробачення-2021 визначать під час телеконцерту 23 жовтня — суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

Четверо фіналістів, які на першому етапі виконували не власні пісні, отримають для участі пісню від Суспільного мовника.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант