Сумські баскетболісти зіграли матчі з БК "Маріуполь" у вищій лізі чемпіонату України

Сумчани з баскетбольного клубу «СумДУ» у вищій лізі чемпіонату України з баскетболу стартували у виїзними матчами проти баскетбольного клубу «Маріуполь». Матчі відбулися 2 та 3 жовтня.

У першому матчі сумчани поступились супернику. Три перші чверті гри були за «Маріуполем» - 27:11, 20:15 та 23:21. В останній десятихвилинці перемога була за сумчанами – 24:19 – але у підсумку перемогу з рахунком 89:71 святкували гравці БК «Маріуполь».

3жовтня у спортивному клубі «Азовмаш» у першій чверті другого матчу сумчани повели у рахунку – 21:19. Другу чверть з перевагою у шість очок – 27:21 – виграли маріупольці. Вони і пішли на велику перерву, ведучи у рахунку – 46:42. В третій чверті команди сильнішого не виявили – 15:15. Внічию – 22:22 – завершилась і четверта десятихвилинка цього матчу.

У підсумку другу перемогу у сезоні святкував «Маріуполь» – 83:79.

• Франківські баскетболістки розпочали новий сезон Суперліги із двох перемог над киянками.
  • Вихованки баскетбольної школи "Черкаських Мавп" стали віцечемпіонками Всесвітніх учнівських ігор.
  • Муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" приймав БК "Кривбас" у першій для команд грі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.