У Рівному знову зносять гаражі: чому і скільки

У Рівному знову зносять гаражі: чому і скільки

У Рівному знову зносять гаражі: чому і скільки

У Рівному на вулиці Клима Савура сьогодні знесли частину металевих гаражів. Так вирішив Рівненський виконком у відповідь на звернення мешканців. Під демонтаж потрапили незаконно розташовані об'єкти. Гаражі свого часу люди встановили самі і дозволів на них не отримували.

– Ми бачимо приклад, як неефективно використовується територія роками. Залишили «черепашки» і не використовують. А разом з тим, можна заасфальтувати цю територію і використовувати, в принципі, як стоянку для всіх. Взяв, покинув і забувся, – роками стоїть, – каже заступник міського голови Рівного Віталій Герман і керує процесом демонтажу незаконно встановлених гаражів у дворі на Клима Савура, 14. Додає, що про демонтаж власників попереджували завчасно. Загалом таких споруд тут – 23.

Різноробочий Тресту зеленого господарства Сергій Доманський:

Зачіплюємо гачки, піднімаємо, вантажимо і вивозимо в КАТП-1728. Труднощів немає ніяких, вже звикли за п'ять років, наловчилися.

У Рівному на прохання мешканців однієї з вулиць знесли «черепашки»

Цей гараж представник власника просить завезти до 18-ї школи, аби потім забрати його в Хрінники.

Представник власника гаража Сергій Клекотко:

– Чудова ідея, давно це треба було зробити.

– А чому самі не забрали? (запитує журналіст)

– Це не мій гараж, мені його подарували.

– Там навіть нічого не зберігалося?

– Нічого, просто стояло, займало місце. Так що це давно треба було зробити.

У Рівному на прохання мешканців однієї з вулиць знесли «черепашки»

Шестеро власників погодилися свої гаражі розібрати самостійно. Дехто просто забирає речі зі споруд, які мають демонтувати. Щоб ті не лишилися посеред двору, як ці велосипеди.

У Рівному на прохання мешканців однієї з вулиць знесли «черепашки»

Підходимо до перехожих, які за всім спостерігають.

Місцевий житель Олександр:

– Я не знаю, що там побудують. Як для дітей парк чи майданчик, то хай буде. А якщо знову щось захімічать хімічне, то хай краще будуть гаражі.

Працівник ОСББ сусіднього будинку Микола:

– Якщо люди не платять за те, що ставлять, я вважаю, що правильно. Треба платити. Я живу на РУМі, то в нас за гаражі платять, а тут я не знаю, чи платять. В нас ще б тут на Грушевського треба поприбирати.

За п'ять років у Рівному демонтували близько трьох сотень гаражів, цьогоріч – вже сімдесят, –каже Віталій Герман. Додає:

– Виконуємо рішення виконкому про знесення незаконно встановлених гаражів у дворах багатоквартирних житлових будинків. Самі мешканці зверталися, що ці гаражі їм заважають. Проводимо роз’яснювальну роботу – це вже крайній захід для таких речей.

Власники можуть забрати гаражі. Але при цьому мають оплатити вартість демонтажу та зберігання.

Загалом у Рівному, згідно з рішеннями міськвиконкому, демонтажу підлягають ще 387 об’єктів, повідомив заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

На початок