Олімпійська чемпіонка з тенісу в сльозах знялася під час матчу через несподівану травму: відео

Характер пошкодження залишається невідомим.

На стадії 1/4 фіналу турніру WTA500 в Чикаго відбувся реванш одного з найбільш драматичних тенісних матчів Олімпіади-2020: швейцарка Белінда Бенчіч зустрілася з представницею Казахстану Єленою Рибакіною. На Іграх-2020 у Токіо вони грали між собою у півфіналі: Бенчіч у трьох сетах перемогла і зрештою виграла "золото", а Рибакіна залишилася без медалі.

Матч у Чикаго був другим у кар'єрі між тенісистками.

Утім, повну дистанцію він не пройшов - Рибакіна перемогла достроково. Предствниця Казахстану змогла переламати хід подій у першому сеті: з 2:4 в 6:4 на свою користь. Також вона повела з брейком (3:1) у другій партії, а в цей момент Бенчіч змушена була знятися.

Під час одного з розіграшів на подачі Рибакіної Белінда зазнала травми правого коліна. Вона рухалася до м'яча, але в певний момент викрикнула від болю, упала на покриття і піднялася після медичної допомоги.

• Відео епізоду травми Бенчіч
  • Повне відео кінцівки матчу

Бенчіч плакала, вона змушена була знятися з матчу. Але змогла самотужки покинути корт після того, як її оглянули лікарі.

Рибакіна обійняла Бенчіч, коли тій надавали допомогу.

Характер травми та терміни відновлення Белінди Бенчіч поки невідомі. Вона заявлена на старт в Індіан-Веллсі уже наступного тижня.

• У зв'язку з травмою Бенчіч, Рибакіна автоматично вийшла до півфіналу. Там вона зіграє проти Онс Жабер, яка у чвертьфіналі вибила Еліну Світоліну.
  • В іншому півфіналі зустрінуться Маркет Воундрошова та Гарбіньє Мугуруса.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів