У Миколаєві завершилися змагання на юніорському чемпіонаті України з фехтування

У Миколаєві завершилися змагання на юніорському чемпіонаті України з фехтування Фото: Олександра Гордієнка/Суспільне Миколаїв

Другого жовтня у Миколаєві добіг кінця юніорський чемпіонат України пам’яті В. Мурашова. Протягом семи днів 450 юних спортсменів змагались на шаблях, шпагах та рапірах.

Про це розповів кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

Змагання юнацького чемпіонату України з фехтування розпочались у Миколаєві 25 вересня 2021 року

Два комплекти нагород розіграли шпажисти 26 вересня. У чоловічих особистих змаганнях, які зібрали 91 учасника, золото виборов 19-річний столичний шпажист Нікіта Кошман. Перемогу в жіночій командній першості святкував квартет "Київ 1" у складі Марії Волошиної, Поліни Кулешової, Надії Хвищук та Олександри Романової.

27 вересня відбулась чоловіча командна першість на шпагах. Перемогу святкував "Харків 1" у складі Андрія Опанасенка, Марка Вольковича, Романа Самойлова та Івана Рядинського.

Василь Гумен та Софія Полонка стали першими у змаганнях на шаблях. У командних змаганнях на шаблях Софія Полонка, Олександра Бондар, Олександра Корсак та Анжеліка Тульчевська з "Миколаїв 1" святкували перемогу.

Серед рапіристок першою стала киянка Катерина Буденко. У командному заліку рапіристів перемогу вибороли спортсменки з команди "Київ 1" у складі Катерина Буденко, Крістини Петрової, Ольги Сопіти та Світлани Сопіти.

Серед рапіристів перше місце завоював миколаївець Микита Малиновський.

Другого жовтня визначили переможця в командній першості на рапірах серед чоловіків. Ними стали спортсмени команди "Київ 1" — Генріх Тахтобаєв, Євген Лазоренко, Олег Кокоровець, Лісовий Богдан.

За словами директорки Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування Лариси Павленко, наступний етап — у Львові, де 5-6 жовтня відбудуться змагання на кубок України.

Учасники чемпіонату продовжать збирати очки. Спортсмени, що наберуть найвищу кількість балів, матимуть змогу потрапити до збірної України та виступити на чемпіонаті світу. За перемогу на чемпіонаті в Миколаєві перші місця отримали по 24 бали.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.