В Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський квест "Girls in IT-world"

В Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський квест "Girls in IT-world"

В Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський квест "Girls in IT-world"
Publika.md

28 жовтня в Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський онлайн-квест для дівчат "Girls in IT-world". Про це в етері Суспільного сказала співорганізаторка заходу, доцентка Прикарпатського національного університету Олеся Власій.

За її словами, на проведення квесту співорганізатори "РобоклубІФ", "Code Club Івано-Франківськ" та кафедра математики, інформатики та методики навчання Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника отримали грант від міжнародної програми "Meet and Code".

"Саме цей проєкт ми хочемо провести для дівчат, щоб їх привабити у цей надзвичайно цікавий світ програмування", – каже співзасновниця "РобоклубІФ" Олена Манів-Головецька.

Зі слів організаторок заходу, до участі запрошують школярок віком від 12 до 14 років. Для того, щоб пройти квест, не потрібно мати поглиблених знань з програмування. Достатньо вміти користуватися електронною скринькою, мати навички проходження опитування, зчитування QR-кодів. Всі вміння, необхідні для проходження квесту, організатори опишуть під час реєстрації.

"У день проведення усі учасниці синхронно зайдуть на онлайн-зустріч і отримають доступ до квесту. Завдання будуть пов’язані з логікою. Дівчата мандруватимуть точками квесту і, розв’язуючи задачі, дізнаватимуться цікаву інформацію про жінок в IT-сфері", – розповідає Олеся Власій.

Квест розрахований на 50 учасниць з будь-якого куточка України. Реєстрація на захід стартувала 1 жовтня, а зареєструватися можна за посиланням.

Читайте також

  • У Франківську вперше в Україні ляльковий театр підготував виставу для людей з порушеннями зору
  • Велопробіг, квест та майстер-класи. Як у Франківську відзначатимуть День захисту дітей
  • Три жінки тягнули п'ять бетонозмішувачів. У Франківську встановили новий рекорд України

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок