"Ловити дітей над прірвою". Історія полтавської вчительки Анастасії Чернорук. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

"Ловити дітей над прірвою". Історія полтавської вчительки Анастасії Чернорук. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

"Ловити дітей над прірвою". Історія полтавської вчительки Анастасії Чернорук. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Суспільне Полтава

Анастасія Чернорук викладає уроки німецької мови у полтавському ліцеї №3. За цим фахом вона працює 13 років. До Дня вчителя, який відзначають у першу неділю жовтня, Суспільне поспілкувалося із жінкою.

Полтавка Анастасія Чернорук вирішила обрати професію вчителя у підлітковому віці. Вона прочитала книгу в якій головний герой не знав чим буде займатися, і сказав, що «хоче ловити дітей над прірвою». Саме це, за словами Анастасії, асоціювалося із професією вчительки.

Полтавська вчительки Анастасія Чернорук веде урок
Анастасія Чернорук веде урок німецької мови. Суспільне Полтава
"Мені теж хотілося піти в професію вчителя. Але початкових класів. Чомусь мені так хотілося. Але потім дуже подобався предмет німецька мова, прекрасна вчитель у нас Ляшенко Оксана Василівна в 13-й гімназії була. І я вибрала для себе тоді вже цей напрямок", – говорить вчителька німецької мови Анастасія Чернорук.

Щоб постійно розвиватися вчителька разом з іншими колегами поїхала на стажування до Німеччини. Там два тижні вони навчалися та викладали, говорить Анастасія Чернорук.

Анастасія Чернорук вчителька німецької мови
Анастасія Чернорук вчителька німецької мови у полтавському ліцеї № 3. Суспільне Полтава
"Ми відвідували німецьку гімназію. Брали участь у різних проєктах, анкетуванні. Також нам довелося навіть заняття проводити перед німецькими школярами", – каже вчителька німецької мови.

За словами вчительки, за фахом вона почала працювати 2008-го року. Перші уроки німецької мови викладала для учнів 7-го класу.

"Я пам’ятаю, що я дуже боялася. Такі надзвичайні були діти, такі активні, їм було все цікаво. Я намагалася також бути такою активною і сучасною. Пам’ятаю, що багато чого в мене не виходило. Я навіть плакала після роботи", говорить Анастасія Чернорук.
Полтавська вчительки Анастасії Чернорук проводить на уроці зарядку
Анастасія Чернорук робить на уроці зарядку. Суспільне Полтава

Анастасія Чернорук говорить, найважливіше для вчителя – це сприймати дитину як особистість та намагатися знайти до неї підхід.

"Стараюся намагатися їх відчути, не бути зверхньою до них. Налагодити якийсь "місточок". Стараюся думати про їх почуття», – говорить вчителька.

У своїй роботі вона використовує інтерактивну дошку, електронні програми для взаємодії з учнями. Також – ігри та зарядку, щоб діти могли швидше сконцентруватися на роботі у класі, каже вчителька німецької мови.

«Я намагаюся дітей відчути». Історія полтавської вчительки Анастасії Чернорук
Полтавська вчителька Анастасія Чернорук. Суспільне Полтава
"Я вважаю, що педагог, як людина, має реалізуватися не тільки в професії, а й в інших сферах життя. Тоді людина буде щасливою і буде приходити на роботу з посмішкою", – говорить вчителька.
Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди