Два вагони лісу на альтанку: на Новгород-Сіверщині майстра лісгоспу підозрюють у списанні деревини

Два вагони лісу на альтанку: на Новгород-Сіверщині майстра лісгоспу підозрюють у списанні деревини

Два вагони лісу на альтанку: на Новгород-Сіверщині майстра лісгоспу підозрюють у списанні деревини
ФОТО: Суспільне Чернігів

Два вагони лісу на альтанку. На Новгород-Сіверщині майстра місцевого райагролісгоспу підозрюють у списанні 78 кубометрів деревини для будівництва бесідки біля озера в селі Шептаки. Фактично ж, на її зведення пішло 15 кубів дерева, а сума збитків, які інкримінують майстру, сягає 170 тисяч гривень. Про це сказав виконувач обов’язків керівника окружної прокуратури Антон Дудко.

"Щоб ви розуміли, той об’єм, який загалом … списаний на будівництво даного об’єкту, його б вистачило на будівництво двоповерхового будинку".
Антон Дудко
Антон Дудко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Про факти ймовірного розкрадання прокуратуру повідомила Служба безпеки України. Підозру за двома статтями Кримінального кодексу вручили майстру лісу Новгород-Сіверського райгролісгоспу. Нині, щоб відшкодувати завдані збитки, до суду направили клопотання про арешт майна підозрюваного.

"Збитки нанесені чернігівській обласній громаді, оскільки засновником підприємства "Новгород-Сіверський райагролісгосп" є Чернігівська обласна рада", – зазначив Дудко.

В акті-наряді датованому серпнем 2020 року, підписаним майстром лісу Новгород-Сіверського райагролісгоспу, альтанка збудована повністю. Насправді, вона має вигляд – каркас без стін з незавершеним дахом.

Альтанка
Альтанка. ФОТО: Суспільне Чернігів

За документами, альтанку на території природно заповідного фонду будували для відпочинку людей. Місцеві кажуть, що там не відпочивають.

Заступник директора КП «Чернігівоблагроліс» Андрій Бунін, якому підпорядковується "Новгород-Сіверський райагролісгосп", каже, що надлишкове списання деревини вони виявили торік – після зміни попереднього керівництва райагролісгоспу.

"На мій особистий погляд, я не думаю, щоб майстер лісу міг сам вирішити питання особисто про те, щоб на альтанку списалося більше матеріалів, ніж по факту було виявлено".

Андрій Бунін
Андрій Бунін. ФОТО: Суспільне Чернігів

Нині серед підозрюваних у списанні лісу один майстер райагролісгоспу. Як каже Антон Дудко, в ході слідства підозри можуть отримати й інші колишні та нинішні посадові особи Новгород-Сіверського райгролісгоспу.

Суспільне намагалось отримати коментар теперішнього керівника Новгород-Сіверського райгролісгоспу Сергія Данилюка. Він сказав, що на лікарняному. На повторні дзвінки не відповідав. Імені майстра лісу, якому вручена підозра, правоохоронці не розголошують.

Більше подробиць — у сюжеті:

Читайте також:

Хабар у 5 тисяч доларів: затримали заступницю начальника управління Держгеокадастру в області

На початок