Визначилися обидва фіналісти чемпіонату світу з футзалу: відео

Визначилися обидва фіналісти чемпіонату світу з футзалу: відео twitter.com/Argentina

Перший фінал між цими збірними.

Два континентальні дербі визначали фіналістів чемпіонату світу-2021 з футзалу. У першому між собою зустрічалися Аргентина та Бразилія, у другому - Португалія та Казахстан.

Матч Бразилія - Аргентина вважався "достроковим фіналом": 5-разові чемпіони світу (Бразилія) проти чинних чемпіонів (Аргентина). Збірні, що шість разів раніше зустрічалися на світових першостях, і всі ці матчі залишалися за Бразилією.

Але в Литві-2021 аргентинцям вдалося переписати історію. Всередині першого тайму чинні чемпіони світу забили два швидкі голи, на які бразильці до перерви змогли відповісти лише одним - 2:1.

У другому таймі, попри колосальну напругу та безліч ударів, більше голів не було. Воротар аргентинців Ніколас Сармієнто вистояв після кожної атаки і не пропустив. У підсумку, перемога Аргентини 2:1 - бразильці лише вчетверте в історії програли матч в основний час на чемпіонату світу, а аргентинці вдруге поспіль вийшли до фіналу.

• Відео матчу Аргентина - Бразилія
  • Емоції Аргентини одразу після перемоги

Переможець другого півфіналу визначися лише в серії пенальті. Португалія першою забила у ворота Казахстану на старті другого тайму, але майже 30 (!) сейвів воротаря Ігуіти залишали казахів у грі - 0:1.

За 45 секунд до кінця основного часу їм вдалося зрівняти рахунок, перевести гру в овертайм.

Там доволі швидко після прямого удару зі штрафного Казахстан вийшов уперед. Утім, вдалося за дві хвилини до кінця відігратися і Португалії - 2:2.

У серії пенальті Казахстан розпочав з промаху, тоді сейв зробив Ігуіта, але в п'ятому ударі гравець казахів не забив, після чого португальці реалізували свій удар і вийшли у фінал.

Чемпіонат світу з футзалу: результати півфіналів

• Бразилія - Аргентина 1:2
  • Португалія - Казахстан 2:2 (4:3 серія пенальті)

Що відомо про фінал Португалія - Аргентина

• Для Португалії - це перший фінал в історії (команда раніше двічі програвала у півфіналах), для Аргентини - другий і другий поспіль.
  • На шляху до фіналу Португалія уперше в історії на чемпіонаті світу обіграла Іспанію, Аргентина - Бразилію.
  • Це буде перший фінал чемпіонату світу узагалі без представників Бразилії: ні серед гравців, ні серед тренерів.
  • Остання зустріч цих команд - півфінал ЧС-2016, перемога Аргентини 5:2.
  • Фінал відбудеться в неділю, 3 жовтня, о 20:00 за Києвом. Пряма трансляція - на Суспільне Спорт.
  • Перед фіналом - о 18:00 - матч за третє місце Бразилія - Казахстан.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів