"Зоря" розгромно поступилася "Ромі" та програла другий матч у групі Ліги конференцій: відео twitter.com/OfficialASRoma

Результат матчу Ліги конференцій.

"Зоря" у другому турі Ліги конференцій провела свій перший домашній матч - суперник італійська "Рома". У першому турі український клуб програв норвезькому "Буде-Глімт" з рахунком 1:3, а італійці розгромили болгарське ЦСКА - 5:1.

Це була перша очна гра в історії двох клубів.

"Ромі" вдалося швидко відкрити рахунок - провал у центрі захисту "Зорі" використав Ебріма Дарбо, який виконав розрізну передачу на Стефана Ель-Шаараві, який вийшов віч-на-віч, обіграв воротаря і забив, 0:1.

• Гол "Роми" (Ель-Шаараві) у матчі проти "Зорі": відео

Упродовж першого тайму "Рома" більше володіла ініціативою, створила ще кілька моментів після обрізок від "Зорі", але забити більше не змогла.

Кілька небезпечих атак було в "Зорі" також у першому таймі, але після перерви перевага "Роми" стала значо очевиднішою.

Спершу Таммі Ебрагам влучив у штангу, а тоді упродовж двох хвилин "Рома" забила двічі - Кріс Смолліг після кутового, а тоді Ебрагам все-таки забив свій гол - 3:0.

1. "Рома" (Італія) - 6 очок (2 матчі)
  2. "Буде-Глімт" (Норвегія) - 4 очки (2 матчі)
  3. ЦСКА Софія (Болгарія) - 1 очко (2 матчі)
  4. "Зоря" (Україна) - 0 очок (2 матчі)

• Наступний матч у Лізі конференцій "Зоря" зіграє в четвер, 21 жовтня, у Софії: ЦСКА - "Зоря".
  • Перед матчем проти ЦСКА на "Зорю" очікує два матчі УПЛ - проти "Десни" та "Шахтаря".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів