Рівнерада проголосувала за скасування будівництва біля супермаркету на Київській

Рівнерада проголосувала за скасування будівництва біля супермаркету на Київській

Рівнерада проголосувала за скасування будівництва біля супермаркету на Київській
Фото Наталії Пастухової

Рівнерада 30 вересня зобов'язала начальника управління містобудівництва та архітектури скасувати паспорти прив'язки тимчасових споруд навпроти супермаркету "Сільпо" на вулиці Київській у Рівному. Як інформує кореспондент Суспільного, це питання розглядали після того, як на позачерговій сесії минулого тижня депутатам не вистачило двох голосів на його підтримку. Посадовець, який має виконати це рішення, зазначив, що дії міськради може скасувати суд.

На пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради депутати 32 голосами підтримали рішення скасувати паспорти прив'язки тимчасових споруд на вулиці Київській у Рівному навпроти супермаркету "Сільпо".

"Є багато очевидних порушень, видно, що будують не те, що в документах і є ризик для життя людей, робиться базар. Ми можемо відстояти рівні правила для всіх і покажемо, що в місті буде порядок", – зазначив ініціатор рішення, депутат Святослав Клічук. На його думку, підприємець порушив терміни, на які видані дозвільні документи.

Підприємець Олександр Сачевчич, якого стосується це рішення, пришов на сесію. Він закликав депутатів стати на сторону бізнесу.

"Я пройшов усі процедури, маю всі документи й постійно на своєму шляху маю перешкоди. Якщо людина створює, а не знищує, то її потрібно підтримати. У мене дозвіл до 20 жовтня, щоб я закінчив, нехай тоді виїде комісія і побачить", – розповів Олександр Сачевчич.

Рівнерада проголосувала за скасування будівництва біля супермаркету на Київській
Станом на 14:10 роботи на об'єкті продовжувалися. Суспільне Рівне

Після дискусій в цілому Рівнерада підтримала рішення зобов'язати начальника управління містобудівництва та архітектури скасувати паспорти прив'язки тимчасових споруд навпроти супермаркету "Сільпо".

Начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Дмитро Котляров своєю чергою зазначив, що рішення "ні до чого не призведе" і його можуть скасувати через суд.

"Коли я завтра підпишу скасування цих паспортів, то споруди магічним чином не зникнуть, бо в Рівному є порядок визнання, знесення і так далі. На сьогодні виконком прийняв 400 рішень про знесення різних форм, щоб їх зібрати й вивезти, то треба як мінімум два гектари землі", – сказав Дмитро Котляров.

В цілому рішення скасувати паспорти-прив'язки на Київській прийняли 32 голосами.

Що відомо

  • Облаштовувати територію поблизу Київської, 69 – навпроти супермаркету "Сільпо" у Рівному розпочали 7 вересня. Тоді Суспільному у поліції повідомили, що розслідують факт самовільного будівництва. Підприємець, який облаштовує територію, сказав, що має на це усі дозволи.
  • Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков, який 14 січня 2021-го року підписав паспорт прив'язки, звільнений.
  • Увечері 21 вересня на місці будівництва декілька депутатів Рівнеради зібрали акцію на підтримку проведення позачергової сесії.
  • 24 вересня депутати Рівнеради зібрались на позачергову сесію, аби розглянути питання будівництва біля супермаркету. Втім, рішення анулювати паспорти прив'язки тоді не підтримали – з 22 присутніх у залі депутатів проєкт підтримали 19, один утримався та двоє не голосувало.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок