Троє дзюдоїстів з Чернівців перемогли на міжнародному турнірі

Троє дзюдоїстів з Чернівців перемогли на міжнародному турнірі Facebook / Dmytro Lazorenko

Чернівчани завоювали одну золоту та дві бронзові медалі на міжнародному турнірі з дзюдо «Temerarul Sibiu 2021». Змагання відбулись у Румунії.

Про це у коментарі Суспільному сказав тренер Дмитро Лазаренко.

Максим Ротар здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 73 кілограмів. Олександр Стьопін виграв "бронзу" в категорії до 30 кілограмів. Ще одну бронзову нагороду здобув Андрій Анатійчук в категорії до 55 кілограмів.

Загалом у чемпіонаті взяло участь приблизно 700 спортсменів з Боснії та Герцеговини, України, Молдови, Угорщини та Румунії.

"Буковина" виграла в футбольному матчі з черкаським "ЛНЗ"

Грав за село, а потім — за Кубок УРСР. У Чернівцях попрощались з ветераном клубу "Буковина"

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини