Українські спортсмени отримають призові виплати від держави за 4-6 місця на Олімпіаді-2020

Українські спортсмени отримають призові виплати від держави за 4-6 місця на Олімпіаді-2020

Українські спортсмени отримають призові виплати від держави за 4-6 місця на Олімпіаді-2020 НОК

Також призові отримають тренери атлетів.

Спортсмени олімпійської збірної України, які були близькими до п'єдесталу в Токіо-2020, але не взяли медалі, все одно отримають премії від Міністерства молоді та спорту. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України.

Премії виділять спортсменам, які посіли на Олімпійських іграх-2020 4-6-ті місця. Також винагороди чекають і на їхніх тренерів.

Такі позиції в Токіо посіли 25 українських олімпійців у 21 дисципліні.

"Вкотре хочу наголосити, що отримати олімпійську ліцензію – це вже велике досягнення, а посісти 4-6-ті місця, за крок до омріяного п'єдесталу, та подолати важкий шлях підготовки – це також перемога, яка не може залишитися без уваги, – заявив міністр спорту Вадим Гутцайт. – Зважаючи на п'ять років підготовки, важкі умови, спричинені пандемією, вони все одно пройшли всі складні етапи та з гордістю представили рідну країну".

Читайте також: Олімпіада-2020: якою є різниця між призовими в Україні та інших країнах світу за медалі

Скільки отримають спортсмени й тренери

  • 4-те місце – 200 тис. грн
  • 5-те місце – 140 тис. грн
  • 6-те місце – 100 тис. грн

Українці, які вибороли медалі, отримали такі призові: "золото" – 125 тис. доларів (3.3 млн грн), "срібло" – 80 тис. доларів (2.2 млн грн), "бронза" – 55 тис. доларів (1.5 млн грн).

Читайте також: Скільки призових заробили українські спортсмени за медалі на Олімпіаді-2020

Українці, які посіли 4-6-ті місця в Токіо-2020

  • 4-те місце: Михайло Кохан (метання молота), Ірина Геращенко (стрибки у висоту), Олена Старікова (велотрек, кейрін), Павло Коростильов (стрільба з пневматичного пістолета, 10 м), Олена Костевич (стрільба з пневматичного пістолета, 10 м)
  • 5-те місце: Анна Рижикова (біг на 400 м з бар'єрами), Марина Килипко (стрибки з жердиною), Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину), Анна Лисенко (бокс, до 69 кг), Яків Хаммо (дзюдо, понад 100 кг), Аніта Серьогіна (карате, до 61 кг), Людмила та Надія Кіченок (теніс, пари), Каміла Конотоп (важка атлетика, до 55 кг), Ленур Теміров (греко-римська боротьба, до 60 кг), Оксана Лівач (боротьба, до 50 кг)
  • 6-те місце: Вікторія Ткачук (біг на 400 м з бар'єрами), Любов Басова (велотрек, кейрін), Олексій Середа (стрибки у воду, вишка), Олексій Середа / Олег Сербін (синхронні стрибки у воду, вишка), Ігор Рейзлін / Богдан Нікішин / Роман Свічкар / Анатолій Герей (фехтування на шпагах, команда), Сергій Фролов (плавання, 800 м, вільний стиль)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів