"Картку харків’янина" отримали понад 13 тисяч жителів Харкова

"Картку харків’янина" отримали понад 13 тисяч жителів Харкова

"Картку харків’янина" отримали понад 13 тисяч жителів Харкова
x-card.city.kharkov.ua

Перші картки отримали чиновники, комунальники, медики та освітяни.

Про це в ефірі "Українського радіо Харків" розповів куратор проєкту "Картка харків’янина" Павло Столбовий.

"Ми видали 13 140 комунальних карт", — сказав Столбовий.

За його словами, картки отримали працівники комунальних підприємств, закладів, структурних підрозділів Харківської міської ради.

Про старт проєкту "Картка харків'янина" у місті оголосили 9 червня 2021 року. Реєстрація триває трохи більше ніж півтора місяця. За цей час, говорить Столбовий, на отримання "Картки харків’янина" надійшло близько 400 тисяч заяв-анкет.

Що відомо

  • "Картка харків'янина" — іменна. Її можуть отримати учні харківських шкіл не залежно від підпорядкування закладу, студенти, які вчаться у Харкові, жителі міста та люди, які офіційно тут працюють. Також у розробці аналогічна картка для туристів.
  • Як заявляють у міськраді, "Карткою харків’янина" можна буде користуватися для оплати проїзду в електротранспорті. При цьому Е-ticket працюватиме й надалі, пільги зберігатимуться. Нею можна буде скористатися для відвідування міського зоопарку. Також, для отримання знижок. Столбовий говорить, що зараз є більше 150 партнерів, але ті, хто вже отримав картку ще не можуть користуватися партнерськими пропозиціями.
  • Картка працюватиме і як студентський чи учнівський квиток. Влітку деякі батьки школярів були невдоволені збором особистих даних дітей.
  • Отримати картку можна заповнивши електронну чи паперову анкету-заяву.
  • Випуск 665 900 карток коштував Харкову понад 42 млн грн. За даними системи публічних закупівель "ProZorro", вже завершена переговорна процедура між комунальним підприємством "Харківпасс" та ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр". Випуск однієї "картки харків’янина" обійдеться бюджету Харкова в 63,8 грн, порахували в "Харківському антикорупційному центрі".
На початок