У Чернігові виконком підтримав підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

У Чернігові виконком підтримав підвищення вартості проїзду в громадському транспорті

Оновлено
У Чернігові виконком підтримав підвищення вартості проїзду в громадському транспорті
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові збільшаться тарифи на проїзд в тролейбусах та маршрутках. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на позачерговому засіданні сьогодні, 29 вересня. Воно набуває чинності з моменту оприлюднення.

Як прокоментував Суспільному начальник управління транспорту Олександр Рижий, якщо інформацію оприлюднять завтра, 30 вересня, у газеті «7 днів», то підвищення відбудеться вже наступного дня, тобто 1 жовтня.

Зокрема, вартість проїзду у маршрутках та тролейбусах становитиме вісім гривень. Однак, при сплаті транспортною карткою квиток у тролейбусі обійдеться в 6 гривень.

Учні протягом навчального року за проїзд в маршрутках платитимуть 4 гривні за наявності учнівського квитка, а в тролейбусах, якщо є учнівський і електронний квитки — 3 гривні.

З основних чинників підвищення: збільшення цін на паливо та електроенергію. Як зауважив заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Геращенко, тариф у 8 гривень — є середнім по країні. В деяких обласних центрах, зокрема в Дніпрі та Вінниці, проїзд у громадському транспорті коштує 10 гривень.

Нагадаємо, 17 вересня у конференц-залі Чернігівського тролейбусного управління відбулося публічне обговорення з приводу підвищення вартості проїзду. Тривало обговорення 15 хвилин. Запитань у присутніх до підвищення тарифу не було.

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

Деталі — у сюжеті:

Читайте також:

На Чернігівщині до кінця року встановлять три майданчики для зважування фур у русі

На початок