На Черкаському книжковому фестивалі "Черкаські Мавпи" зіграють проти письменників

На Черкаському книжковому фестивалі "Черкаські Мавпи" зіграють проти письменників

На Черкаському книжковому фестивалі "Черкаські Мавпи" зіграють проти письменників
Колаж Суспільне

У межах Черкаського книжкового фестивалю професійні баскетболісти з юнацької збірної "Черкаських Мавп" зіграють проти письменницької збірки "Круки". Про це повідомила Суспільному співорганізаторка фестивалю Людмила Фіть.

Поєдинок між баскетболістами та письменниками відбудеться 2-го жовтня о 12:00 в спортивній залі школи №18.вул.Нечуя-Левицького, б.12

"За письменницьку збірку «Круки» зіграють: Дмитро Лазуткін, Павло Матюша, Микола Кулініч, Олександр Шумілін, Павло Коробчук, Ігор Астапенко, Юрій Строкань, Мартин Якуб. Після матчу команди змагатимуться ще й в батлі «Поетичний овертайм», де покажуть свої навички з декламування віршів", — розповіла Людмила Фіть.

Нагадаємо, Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 1-3 жовтня у Черкаській обласній філармонії.

На літературному святі усі гості матимуть змогу поспілкуватися та взяти автограф у Макса Кідрука, Яніни Соколової, Володимира В`ятровича, Андрія Кокотюхи, Ірен Роздобудько, панянок з проєкту “Ебаут” та інших відомих гостей.

З програмою ознайомитися можна тут.

Вхід на усі заходи безоплатний.

Проєкт реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Суспільне Черкаси — генеральний інформаційний партнер фестивалю Четвертий Черкаський книжковий фестиваль.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок