Даяна Ястремська вперше за три турніри подолала стартовий раунд

Даяна Ястремська вперше за три турніри подолала стартовий раунд AP

Українка впевнено обіграла колишню 11-ту ракетку світу.

Першою серед українок на турніні WTA500 у Чикаго стартувала Даяна Ястремська, яка цього тижня стала четвертою ракеткою країни й випала з топ-70 світу. У стартовому раунді Chicago Fall Tennis, що відбувається вперше, Ястремська зустрілася з 65-юУ минулому – 11-ю. ракеткою світу, француженкою Алізе Корне.

До цього тенісистки ніколи не грали одна проти одної в одиночному розряді. Їхня перша зустріч завершилася перемогою Даяни з рахунком 7:5, 6:1.

Для Ястремської це був перший вихід на корт після того, як два тижні тому вона знялася з матчу в першому раунді турніру в Порторожі, поступаючись італійці Джасмін Паоліні.

Востаннє Даяна долала перший раунд турніру понад місяць тому в Цинциннаті, де в другому колі поступилася чешці Барборі Крейчиковій. Після того вона вилітала в стартовому матчі на US Open і в Порторожі.

Як відбувався матч

У першому ж геймі Ястремській довелося довго боротися за перемогу на власній подачі. Українка все ж устояла, але вже в третьому геймі дозволила Корне зробити перший брейк матчу.

Даяні вдалося зрівняти рахунок у шостому геймі – 3:3. Наприкінці сету українка оформила ще один брейк, отримавши й реалізувавши сетбол після подвійної помилки суперниці.

У другій партії Ястремська повела з брейком 3:1. Француженка мала два брейкпойнти на подачі Даяни, проте українка відігралася й збільшила відрив – 4:1. А в шостому геймі зуміла взяти ще одну подачу Корне.

Українка подавала на матч за рахунку 5:1 і впевнено – під нуль в останньому геймі – завершила партію на свою користь – 6:1.

За матч Ястремська виконала один ейс та припустилася трьох подвійних помилок. 70% подач українка здійснила першим м'ячем.

• WTA. Чикаго. Перший раунд

Алізе Корне (Франція) – Даяна Ястремська (Україна) 0:2 (5:7, 1:6)

• В наступному раунді Ястремська зіграє з сьомою сіяною і 18-ю ракеткою світу, бельгійкою Елісе Мертенс. Раніше тенісистки не зустрічалися.
  • В одиночному турнірі в Чикаго беруть участь ще три українки: Еліна Світоліна має перший номер посіву й стартуватиме одразу з другого кола. Марта Костюк і кваліфаєрка Катерина Козлова зіграють одна проти одної в понеділок, 27 вересня, не раніше 20:25.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів