СК «Полтава» зіграв внічию з "Балканами"

СК «Полтава» зіграв внічию з "Балканами" Суспільне Полтава

26 вересня команда «Балкани» із села Зоря Білгород-Дністровського району зіграла внічию з СК "Полтава". Рахунок матчу - 1:1. Про це повідомив кореспондент Суспільного.

Гол у ворота СК «Полтава» під час першого тайму забив нападник біло-синіх Володимир Прийомов. У другому таймі в додатковий час гол за полтавців забив Дмитро Щербак. Гра відбулась в рамках 10-го туру чемпіонату Другої ліги з футболу. Матч відбувся на стадіоні «Локомотив» у Полтаві.

СК «Полтава» зіграв внічию з "Балканами"Суспільне Полтава

Нині команда СК «Полтава» перебуває на десятій позиції у чемпіонаті, а "Балкани" – на п’ятій. Наступна гра для полтавської команди відбудеться першого жовтня проти футболістів "Металурга".

Що відомо:

• Друга Ліга – це третя за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші два місця вийдуть на пряму до Першої-ліги, а ті, які будуть на останніх позиціях – понизяться у класі.
  • Цей сезон став дебютний для команди з Полтави у Другій лізі.
  • «Балкани» минулий сезон Першої Ліги завершили на 14 місці у турнірній таблиці.