Перша перемога у новому сезоні: "Черкаські Мавпи" здолали київський "Будівельник" Фото пресслужби "Черкаських Мавп"

У першій грі нового сезону Суперліги черкаський баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" здолав київський "Будівельник" з рахунком 90:85. Про це повідомили у пресслужбі клубу.

У пресслужбі повідомили, на початку гри перевага була за гостями матчу. Уперед команду вели Джиан Клавелл та Дрю Гордон. Останній встиг зробити дабл-дабл до великої перерви – 13 очок, десять підбирань.

"Втім зміцнити перевагу гостям не вдалося. Черкасці вирівняли гру. У господарів піймав ігровий ритм Родні Первіс, який ще до великої перерви вийшов у лідери результативності на майданчику, а на початок заключної 10-хвилинки вже випереджав Клавелла та Гордона на відповідно десять та дев'ять очок", — розповіли у пресслужбі.

Наприкінці поєдинку черкасці поєдинку вже не відпустили перевагу та здобули перемогу.

Перша перемога у новому сезоні: "Черкаські Мавпи" здолали київський "Будівельник"Фото пресслужби "Черкаських Мавп"

"Черкаські Мавпи" – "Будівельник" – 90:85 (17:23, 22:19, 22:21, 29:22) Черкаські Мавпи: Первіс 27о + 8пр, Максвелл 16о + 6пд, Кольченко 13, Ткаченко 10о + 5пд, Конате 2, Приймак 12, Бондаренко 5, Скіра 3, Хемілтон 2, Попов. Будівельник: Клавелл 24, Гордон 19о + 15пд, Стоктон 13о + 8пр, Браун 5, Кобець 5, Апшоу 10, Близнюк 5, Грицак 4, Прокопенко, Козлов.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України